Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyár elején másfél éves...

Nyár elején másfél éves örökmozgó gyerkőccel hová érdemes elmenni belföldön? Balatonra biztosan megyünk majd, de most inkább más helyszínekre gondolnék.

Figyelt kérdés
Ha van esetleg valakinek bevállt szállástippe, szívesen veszem
2014. febr. 26. 13:26
 1/2 aHermann ***** válasza:
64%

Szia!

Szerintem valami állatos, fürdéses, kirándulásos helyben gondolkozz.


Jó lehet Nyíregyháza az állatkerttel, mellette skanzen, és ott a fürdő.

Zselicben kisvonat, Katica Tanya, skanzen, szarvasfarm.

Esetleg Eger és környéke (vár, kisvonat Szilvásváradon és Felsőtárkányban).

Fertő-tó környéke (kerékpározás, kisvonat, Mesepark - Ausztiában, fürdő Sárváron).

Szarvas (arborétum, Mini Magyarország, hajókázás a Kőrösön)

Mátra (kivonat, kirándulás)

Gyula is szép (városnéző kisvonat, trükkös szökőkút, fürdő).


Mi Gyulán még kisebb gyerkőccel voltunk, de szállásra a CSaládi Wellness Hotel Gyula nagyon gyerekbarát (gyerekmedence, játszóvár).

Zselicbe most tavasszal készülünk, de a szállásról eddig csak jókat hallottam (Meseszálló).

Nyíregyházán mi csak az állatkertet néztük meg, szállásunk Nyírbátorban volt.

A Fertő-tóhoz idén nyáron készülünk, Fertőrákoson találtam jó árú panziót (konyhás szoba reggelivel 10eFt/éj), 4 év alatt ingyenes.

A Mátrában mi az Erzsébet Park Hotelben szálltunk meg. Akkor még nem voltak gyerekek. Jó volt. Van már játszósarok, és játszótér, de nincs gyerekmedence.

2014. febr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!!!
2014. febr. 26. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!