Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben már elég egy...

Ilyen időben már elég egy vékonyabb sapka?

Figyelt kérdés
9 hónapos a kislányom.
2014. febr. 26. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már a vékonyabb sapkát adom 16 hónapos kisfiamra - igaz ő elég izzadós is. A lényeg, hogy védje a kis fülét és a homlokát.
2014. febr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is vékonyabb sapkát adtam a lányomra.De olyat ami védi a fülét és takarja a homlokát. 13 hónapos
2014. febr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is vékonyabbat adok az 5 hónaposomra, mert a télibe már beleizzadt a kis feje.
2014. febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom fagyos, ő még vastagabban van. Reggel fél9kor indultunk otthonról, 4 fok volt. Dél körül már vékonyabbat adtam volna rá.
2014. febr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 9,5 hós. Már mi is a "vékonyabb" sapit használjuk, olyan átmeneti vastagságú, amióta ilyen melegebbek a nappalok. A lányom haja is nyirkos volt, amikor a téli sapkát adtam rá, így a vékonyabban már nincs ilyen gond.
2014. febr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!