Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Wellness hétvégére megyünk és...

Wellness hétvégére megyünk és érdekelne hogy szerintetek bevihetem a termál, gyógyvízbe ill. jacuzziba a 14 hós lányomat?

Figyelt kérdés

Van bébimedence is,ami bokáig ér.De vettünk neki,ilyen kör alakú beülős úszógumit,és gondoltam,hogy akkor jöhetne velünk a nagyobb vízbe is.Ami melegebb, akár termál,akár gyógyvíz vagy a jacuzzi.Szerintetek?

Esetleg volt valaki ilyen korú gyerkőccel?Milyen volt?Élvezte?Ha számít már stabilan jár 3 hónapja.

Köszönöm a válaszokat!


2014. febr. 26. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A pici lánybabára nagyon veszélyes a közös lubickolás. Nagyon sokféle fertőzést kaphatnak el!
2014. febr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyógyvízek nem ajánlottak a gyerekeknek, a hőmérséklet miatt, sok helyen ki is van írva, hogy nem mehet be a baba.
2014. febr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem!
2014. febr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
gyógyvízbe 14 év alatt nem javasolt bemenni.
2014. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

ugyan kiírják, hogy nem ajánlott, de szerintem nem kell olyan komolyan venni. rövid időre biztos bevinném.

nálunk a Dagály fürdő gyógyvizes termál medencéjében van a gyermek úszásoktatás. 3 éves kora óta jár oda a lányom, 1 órát tölt ilyenkor a vízben egyhuzamban. több úszóiskolát is fogad az uszoda, sok pici tanul ott úszni, pedig oda is ki van írva a szokásos figyelmeztetés. szóval a gyakorlatban nekem nem úgy tűnik, hogy olyan veszélyes lenne a gyerekekre a termálvíz...

2014. febr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egy dolog a termál gyógyvíz és a másik meg a wellnessmedencés víz! gyógyvízbe nem mehet, a másikba igen, meg kell kérdezni hogy melyik medencében mi van
2014. febr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gyógyvízbe nem. Termálba hőmérséklettől függően. Jacuzziba nem vinném, ha csak sima pár személyes beülős.

Hová mentek?

2014. febr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Értem.Akkor majd meglátjuk.

Ide megyünk. :)


[link]

2014. febr. 26. 16:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Hátha jön vki aki ismeri.

Mi Zalakarosra szoktuk menni (Kapos Spa) meg Tapolcára a Pelionba. Zalakaroson a gyógyvizest kihagyjuk, ott is termálvíz van a 30 fok körüli medencékben, oda beviszem a gyerekeket. Tapolca hasonló, ott gyógyvíz nincs, a termál 37 fokosba nem mennek be, a hűvösebbe igen.

2014. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!