Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek olyan gyerkoce,...

Van valakinek olyan gyerkoce, aki bar az elejen nem, kesobb elfogadta/igenyelte/szerette a cumit? Ha igen, mennyi idosen? Addig rendszeres idokozonkent probalkoztatok?

Figyelt kérdés
1 honapos az enyem, ha eddig nem kerte, ezutan sem fogja mar szerintetek?

2014. febr. 26. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Négy hónapos koráig hallani sem akart róla, utána viszont ahogy beindult a fogzás, igényelte.

Néha bepróbálkoztunk ugyan, de mindig kiköpte vagy kitúrta a szájából addig :)

2014. febr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy hónapos volt mire megtaláltuk azt a fajta cumit amit elfogad.
2014. febr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi ahogy hazajöttünk a kórhàzból kapott cumit.Nagyon hasfàjós,sirós volt.Na meg had cumizzon,azèrt talàltàk ki.Nyugtatja is öket.Mam perfectet hasznàlunk,mindig a kornak megfelelöt.Most 14hós,de csak akkor kell,ha alszik.
2014. febr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolóhoz hasonlóan a kisfiam sem szerette a cumit sokáig. Amióta beindult a fogzás, azóta "szent" tárgy, nagyon sokat van a szájában. Épp elég lesz majd leszoktatni róla :-)
2014. febr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2 kérdésedre nem válaszoltam. Körülbelül 7 hónaposan kezdte el a gyakori cumizást. Többször megpróbáltuk addig is elfogadtatni vele, mert nagyon nyugtalan baba volt, szoptatni nem tudtam, kerestük a megoldást a nyugtatására.

4-es voltam.

2014. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi, akkor en is probalkozom meg! Igazabol masodik gyerek, az elso egyaltalan nem szerette, kb 2szer probaltuk, amikor nagyon hasfajos volt es messzire kikopte. De a hasfajastol eltekintve egy nagyon nezelodo, aktiv baba volt egesz picinek is, nem volt igazan szukseg ra.

A kisteso viszont csak olben van el, elobb kezd el orditani, mint kinyitni a szemet, allandoan lamental, jo lenne, ha rajtam kivul mas is szoba jonne nyugtataskent... Es inkabb cumi legyen, mint pl az ujjat szopja, arrol sokkal nehezebb leszokni kesobb.

De egyenlore nem kapott ra a cumira, pedig 4 felet is probaltam (nuk, mam, babylove es meg egy, amit kaptunk, nem tudom milyen fajta).

Akkor neha meg probalkozom, hatha...

2014. febr. 26. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!