Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mi a véleménytek...

Nektek mi a véleménytek azokról akik amíg alszik a baba elszalad boltba?

Figyelt kérdés
Nem vitát szeretnék gerjeszteni. Csak az egyik fórumon beszélgettem egy anyukával és alvás időbe elmegy a szembe lévő boltba. Én nem merném megtenni bátor dolognak tartom.
2014. febr. 26. 14:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%

Boltba? Soha!!!

Olyan volt,h.a kocsikulcsot a fsz.re levittem a férjemnek(2.on lakunk),de a lakáskulcs nálam volt és kettesével kapkodtam a lépcsőt felfelé!

2014. febr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%
Ismerősöm elaltatja a gyereket és elmegy a szomszéd oviba a nagyért, mondta ha felkel akkor sincs gond,mert nem tud kijönni a kiságyból... Hát én ilyet nem mernék,bármi történhet, jah és azóta volt,is hogy valahogy kimászott vagyis kiesett a kiságyból a kicsi.
2014. febr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
60%
Én bevallom lementem, mikor pár hónapos volt a baba, ismertem, tudtam, hogy jól alszik. A bolt itt van rögtön, ahogy kilépek a lépcsőházból. Nem nagy bevásárlásra csak 1-2 dologért. 5 percet vett igénybe, mértem. Nem volt semmi gond. Ennyit mertem, többre biztos nem hagytam volna ott. Véleményem? Ő tudja, nem kövezem meg.
2014. febr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. Én is igy gondolom hogy vigyázni kell mert az ördög sosem alszik. Kitudja addig amíg nem vagyunk otthon mi történik.
2014. febr. 26. 14:23
 5/26 anonim ***** válasza:
71%

mi is 2.on lakunk és ha lent a lépcsőház aljába lenne akkor talán...de akkor egyszerű lenne lemenni a gyerekekkel,szóval visszaszívom,nem,akkor sem:)

Oké,elvileg semmi nem történhet,mert alszik, de tuti nem lennék nyugodt,és ha mégis valami történne soha nem tudnám megbocsátani magamnak!

2014. febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
45%
Soha nem tenném. Kertesházban lakom, ha jön a postás és a kapuhoz kell mennem akkor is izgulok, nyitva hagyom a bejárati ajtót, nehogy beragadjon és ne tudjak visszamenni. Bár én meg lehet, hogy túl féltő vagyok.
2014. febr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon nem szeretem, ezeket a "mi a véleményetek" erről, arról kérdéseket, mert általában csak mások szidására irányul. Nekem 20 hónapos a fiam, délben, mikor elalszik leszaladok a kutyával pisiltetni. Konkrétan 1-1,5 percről van szó, mert ez tényleg csak gyors pisi, reggel és este van hosszabb séta, mikor a férjem itthon van. Ismerem a fiam, tudom, hogy hogyan alszik. Az egyik nő a házból rendszeresen lejár a szemközti boltba, mikor a fia alszik, szoktam látni. Semmilyen véleményem nincs róla, ő a saját gyerekéért felelős én meg az enyémért.
2014. febr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi anagylány 2 éves koráig olyan házban laktunk, ahol a pincében volt a mosókonyha, és csak oda lehetett a mosó és szárítógépet bekötni.

Ez míg gyerekmentesek voltunk szuper volt, de aztán egy kisbabával, kisgyerekkel ez iszonyat megterhelö az elsöröl a pincébe menni.

ìgy oda ugrottam max le, de mindig utáltam, de gyerekkel a kézben+mosokosár nagyon megeröltetö volt, föleg ar terhesen a kicsivel.

De a mi lépcsöházunkba 8-an laktunk és mindenkivel közeli barátságban voltunk, így ha történt volna velem valami, akkor tudták, hogy a kicsi fent van a lakásban.

2014. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
63%
Alszik. Pár perc alatt mi történhet? A cifra fosásból sem érsz oda hamarabb, mintha a ház alatti boltban veszel egy liter tejet..
2014. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%

Na, igen. Nem mindegy, hogy hol a bolt. Ha a ház aljában, odáig még a bébiőr is "elér". Házon kívülre nem mennék.

Én kertes házban lakosm, kimegyek, ha a postás jön, megnézem, van-e a kutyáknak vizük. De nem megyek el a nagyért az oviba, ami egyébként ha sietek 2 percre van.

2014. febr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!