Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 5 honapos babaval erdemes...

Egy 5 honapos babaval erdemes elmenni a Balatonra?

Figyelt kérdés
Aki volt mar igy nyaralni, mit mond igy utolag, megerte?

2014. febr. 26. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Kikapcsolódni egy kicsit, nézelődni persze. De ott is körülötte forog minden, mintha otthon lennétek :) Melegben, ha a víz is jó már bele lehet vinni. Programokat lehet csinálni, mászkálni, csak hozzá kell igazodni :)
2014. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lcs ***** válasza:

bocs a hülye kérdésért, de nyáron amikor mennétek lesz 5 hónapos? :)

mi egyébként 6 hónapos korában voltunk (ugyan nem a balcsin), de itt belföldön nyaralni, és én nem bántam meg, nekem akkor már evett a tápszer mellett mást is, apartmanban voltunk, ott mindent meg lehetett oldani, fürdést a mosdóban oldottuk meg, textilpelenkát tettünk alá, retro volt, de nekem tetszett :) mondjuk te ismered a babádat, hogy mennyire tud alkalmazkodni idegen helyen alvás, meg esetleg babakocsiban, autóban alvás stb :)

2014. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nálunk 5 hónapos volt, amikor voltunk egy hetet Balatonon és 4 napot Hajdúszoboszlón. Olyankor már fixen minden nap kétszer aludt ugyanabban az időben, tehát ezek közé kellett besűríteni a programokat. Mi vittünk hordozható utazóágyat és abban fektettük. Nekünk jó volt, kellemes kikapcsolódás volt az egész családnak.
2014. febr. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekünk 4 hónapos lesz a nyáron és mi is a balcsira készülünk :)
2014. febr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!