Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babának vennél olyan...

6 hetes babának vennél olyan fürdetőt ami nem gyógyszertári? Milyet?

Figyelt kérdés

Mielőtt lekiabáltok, azért szerintem igenis kaphatóak viszonylag kíméletes fürdetők.

Egyszerűen undorító a gyógyszertári, ahogy a vizen lebeg, utálom, hogy büdös meg ez is tele van kőolajszármazékkal.

Nagyon nagy hajjal született a kislányom, több mint 5 cm és rondán a hajába ragad. Kell vennem neki babasampont is.

Arra kérek mindenkit aki a gyógyszertári mellett lobbizik az inkább lapozzon, mert holnap úgyis az első dolgom lesz venni másmilyent.


2014. febr. 26. 21:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Én ezt használom.Nekünk nagyon bevált,és szuper az illata.

Fürdető és sampon is egyben. :)


[link]

2014. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 lcs ***** válasza:
én sem használtam a gyógyszertárit ;) babe-t a lányomnak is és most a fiamnak is. sampont és a fürdetőt is, és egészségkártyára szoktam venni a gyógyszertárban,. kicsit drágább kategória, de baromi sokáig elég, mert nagyon minimális mennyiség kell belőle. ja, és mind a két gyerek érzékenyebb bőrű, ezektől semmi baja egyiknek sem.
2014. febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én csak babasampont tudok ajánlani, mert amúgy gyógyszertári fürdetőt használunk. Samponból a babés szuper. Nekünk leszedte a koszmót pikk-pakk és azóta vissza sem jött. Remélem azért tudtam segíteni egy kicsit.
2014. febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Végre normális nem kötekedő anyukák! Ment a zöld mindenkinek!
2014. febr. 26. 21:18
 5/20 anonim ***** válasza:

Lila flakonos Johnsons fürdetőt használjuk az első fürdetése óta

Valamint a Johnsons Búzacsírás sampont használjuk

Egyébként én is utáltam a gyógyszertáras fürdetőt.Olyan mintha krémmel mosnám a gyerekem. A szivacs is tiszta ragacs volt utánna...Na meg a kád is tiszta trutyi volt

2014. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mi a gyógyszertárit sosem használtuk, felbontatlanul pihen a szekrényben. Nekünk épp gabi van, de a kórházban az újszülötteket babe fürdetővel fürdették, drága, de kevés kell belőle, és tényleg jó :)
2014. febr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
a gyógyszertáriban kőolajszármazék? Na, most megdöbbentem, mi azt használjuk, amúgy én is utálom. Szagot nem érzek rajta.
2014. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én is a lila, vagy a rózsaszín-fehér Johnsonst használom a fiamnak. A gyógyszertárit 1 alkalommal próbáltam, rögtön ment is a kukába.

De a Johnsonst is sokan "rákkeltő szörnyűségként" próbálják beállítani, úgyhogy nem lehet tökéleteset venni (legalábbis ami itt mindenkinek megfelel).

De nekünk ez bevált.

2014. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Weleda termekek jottek be. Nagyon draga de minden mastol allergias borelvaltozas jelentkezett kb az 5. hasznalat utan.
2014. febr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mustelat és Weledat használok.
2014. febr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!