Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Evés közben ordít és nem eszik?!

Evés közben ordít és nem eszik?!

Figyelt kérdés

Születése óta ugyanazt a tápszert kapja,3 óránként eszik.Egykor szépen megevett 110ml-t, most 4kor pedig ordítva nagy nehezen 50ml-t.Nem az első eset,hogy így evett,de akkor abbahagyta és szépen evett tovább.

3,5 hónapos


2014. febr. 28. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet át kéne állni a 4 óránként evésre lassan...
2014. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem igény szerint estesd ne óra mű pontossággal.
2014. febr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én is így jártam a lánykámmal,hogy ennie kell ennie kell:tömtem a szájába a cumisüveget de ő meg csak ordított,mire rájöttem hogy már tovább bírja,ekkor volt kb 2 hónapos.Én kitoltam az időt és lassan emeltem a kajaadagot!Próbáld ki te is,remélem ez a baj!
2014. febr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nemóramű pontossággal etetem.Volt,hogy később adtam neki vagy hamarabb mint 3 óra. Függött a mennyiségtől is, hogy mennyit evett. De megpróbálom kitolni. Remélem csak ez lesz a baj és nem más.
2014. febr. 28. 17:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3 hónapos, és ugyanezzel kínlódunk 2 napja. Már megőrülök, hogy miért nem eszik, attól félek, hogy kiszárad és kórház lesz a vége. Bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszoltam.
2014. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szépen eszik már a kislányod? Átálltatok a 4 óránkénti evésre?

2014. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó válaszoló, igen szépen eszik, már 130ml-t egyszerre. Nem sír közben. De nem bírja ki a 4 órát. Pedig mindig próbálom húzni az időt játékkal vagy mással, de nem bírja ki, max a 3,5 órát.
2014. márc. 9. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!