Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » FONTOS! A fiam nagyon köhög,...

FONTOS! A fiam nagyon köhög, többször voltunk már bronchitissel kezelve? Többi lent

Figyelt kérdés
Többször volt már bronchitises, most is nagyon köhög, nagyon félek, hogy újra baj lesz. Voltunk már kórházban is, most krupposan köhög. Bevigyem az ügyeletre?
2014. febr. 28. 18:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem lázas, csak az orra folyik.
2014. febr. 28. 18:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam is sokszor befulladt mikor pici volt. Szerintem vidd be még mielőtt befulladna vagy jobban köhögne stb. Adnak neki remélhetőleg köhögés csillapítót vagy köptetőt.
2014. febr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk erre a megoldás erre való antibiotikum és 3 napig napi 3 inhalálás volt sajnos.. Hétfőn kezdtük, inhalálás szerdán fejeződött be, utolsó adag antibiotikumot tegnap adtam neki és mostmár jól van. Én a helyedben elvinném dokihoz, nehogy nektek is eddig fajuljon.. Bár én vittem a fiamat időben, csak először olyan antibiotikumot akpott, ami nem vált be és még baromi nagy hasgörcsei is voltak éjjel nappal..
2014. márc. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi is rendszeres vendégei voltunk a gyerekosztályoknak, gyerekorvosnak. Szintén bronchitisszel kezelték.

Nálunk kiderült, hogy a téli nem jó levegő magas portartalom miatt fullad be, gyullad be a váladék, ami visszacsorog.

Nem is tudom hány liter hörgőtágítót és antibiotikumot evett meg a kicsi 5hónapos kora óta. Most allergiára szed egy recept nélkül kapható gyógyszert(cetirizin), és ugyan folyik az orra, (este reggel "tengervizes" orrsprayvel "kimosom" az orrát, est napközbeni port leszedi, alaposan kifujatom az orrát), de nem olyan mértékben, nem is volt idén beteg(nem húzódott a tüdejére)


Javaslom vidd el a kicsik most az ügyeletre, kezeljék ki, és amikor már jól van, vidd el ha megteheted magán úton egy allergia szűrésre, mert ha félre kezelik- szövődményt kezelnek, az rosszabb a gyerkőcnek.

2014. márc. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!