Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A höm 2napja 37,37,1 szájban,...

A höm 2napja 37,37,1 szájban, hüvelyben magasabb. ez utalhat arra h sikerült teherbe esnem? Nem szoktam hömérözni, most is csak kiváncsiságbol tettem.

Figyelt kérdés
a ciklusaim nagyábbol 30-32naposak.
2014. febr. 28. 18:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és a ciklusom elsö napja február1. volt,mavagyok a 28.napon
2014. febr. 28. 18:52
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Hát szerintem senki sem szokta a puncijába dugdosni, vegyél inkább vibrátort az vastagabb. Az, hogy magasabb a hőmérsékleted ha valamelyik testnyílásodban méred az teljesen természetes, átlagosan fél fokkal magasabb, ha jól emlékszem.
2014. febr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
akkor olvass utánna kicsit jobban h szokták ott is mérni okoska!! amugy vegyél magad te vibrátort mert ha ilyen kérdésröl is a sex jutt eszedbe,akkor valoszinü nimfo vagy!! !! járj pszihologushoz!! az majd segit,mert látszik h nem vagy 100as! :)
2014. febr. 28. 19:08
 4/11 anonim ***** válasza:

ott mindig magasabb, azt hiszem, le is kell belőle vonni (ha jól emlékszem, csak olvastam valahol egyszer)


amúgy mindig ugyanott mérd, akkor lesz hiteles!

2014. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Uhh, de ostoba vagy, remélem nem készülsz éppen szaporodni. Nekem van vibrátorom, vagy az valami különleges dolog? Vegyél te is, hátha kicsit nyugisabb leszel. Amúgy kérdésedre ott a válasz. Tök mindegy, hogy melyik testnyílásodba dugod, ugyanannyit fog mutatni, próbáld ki a seggedben is, csak vigyázz, mert a higany mérgező, csak óvatosan.
2014. febr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem speciel a doki javasolta,hogy hüvelyben mérjem!

Viszont kedves Kérdező, ha nem méred folyamatosan, ráadásul nem reggel, akkor bármit és semmit sem jelent. Napközben nekem is volt ekkora hőm!

2014. febr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1. Két értékből nem lehet hőgörbét csinálni.

2. A 37 fok így önmagában arra utal, hogy megvolt az ovulációd, másra nem.


Nekem már jó pár napja 36,9-37,1 között mozog a hőm, még sem vagyok terhes (nem is szexeltem vagy két hónapja). Egyszerűen csak volt ovulációm.

Ovuláció után a hő magasabb, mint előtte, ez még nem terhességi jel.

Terhességre az utal, ha akkor, mikor meg kellene jönnie nem jön még, és nem esik le a hő, hanem fennmarad.


Persze attól még kívánom, hogy összejöjjön a baba! De ennyiből tényleg nem szabad arra következtetni, hogy terhes vagy. Akár lehetsz is, de közel sem biztos.

2014. febr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

És természetesen a mérés akkor ér vmit, ha mindig egy időpontban, azonnal ébredés után méred. Ha csak úgy napközben megméred, az nem jó semmire.

2014. febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! egyébként nem is ebböl gondoltam h terhes vagyok,csak erdeklödtem. 5ös neked még 1x ajánlom a pszihologust,egyértelmüen boldogtalan vagy! talán azért használsz vibrátort mert máshol nem kapsz kielégitést,velem ellentétben, nekem kiegyensulyozott boldog életem van :) ne ne aggodj még te is lehetsz boldog,bár erre nem sok esély van!
2014. febr. 28. 19:57
 10/11 anonim ***** válasza:
9 Szar lehet úgy élni, hogy teljesen alaptalanul gyűlölködsz. A vibrátorom mellett van férjem is és hidd el ki tud elégíteni, viszont semmi kedvem ehhez a cicaharchoz, szóval dugd fel magadnak ahová csak akarod, engem abszolút nem érdekel, Semmit nem jelent, hogy magasabb a hőd a hüvelyedben, azt sem, hogy terhes vagy, amit én erről a dologról tudtam, azt megosztottam veled, ez a lényege ennek az oldalnak, úgyhogy részemről ki van maxolva a téma.
2014. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!