Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti készitettetek kéz- és...

Ti készitettetek kéz- és láblenyomatot?

Figyelt kérdés
Hogyan csináltátok? Szeretnék csinálni,denem tudom,hogy hogyan és miképp álljak neki. Pár ötlet?
2014. márc. 2. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] Én készítettem a babánk lábáról, ezt kapta a párom szülinapjára.Már 2 éves a gyermekünk de mindig örömmel nézegetjük milyen picurka lába volt.Nem lenyomatot hanem szobrot csináltam.Kezeslábas a neve.Az elefáni babadiszkontba vettem.De sok helyen kapható.
2014. márc. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha legőrgeted a linket ott van egy kèp hogy hogy fog kinézni.Ilyen vödörbe lehet kapni.
2014. márc. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi sajnos nem készítettünk. Valahogy elmaradt, meg hogy őszinte legyek, ezek a kéz-láb lenyomat készítő szettek baromi drágák ahhoz képest, hogy amúgy filléres cucc lenne.


Viszont, utánajártam, és létezik levegőn száradó gyurma, amiből frankón lehet lenyomatot készíteni, csak egy keret kell hozzá, ami megtartja a formáját. Mi még tervezzük beszerezni :)


Másik lehetőség, fogsz egy fehér papírt, bekened a kezét-lábát valami gyerekbarát festékkel, és odanyomjátok. Egyszerűbb ha alszik a baba, mert akkor nem ugrál :) Itt akárhányszor próbálkozhattok. És a végén be lehet kereteztetni, feltenni a falra egy fotóval kísérve.

2014. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én vettem valamilyen lenyomatkészítőt, de olyan kemény volt az a massza, hogy nem hiszem, hogy a babám pici kezét bele tudtam volna nyomni.

Végül inkább talpenyomatot csináltunk, azt legalább nem veszi a szájába :) és nyugodtan le tudjuk mosni. Temperával festettem le egy szivacs segítségével és egy fehér kartonra nyomtam rá. Tök jó lett és olcsó is. Mondjuk már fél éves volt mikor ez az ötlet eszembe jutott.

Aztán az első szülinapján is csináltam egyet szintén ugyanígy de az speciális kézfesték volt, ugyanazt a talpat, így látszik mennyit nő. Majd nemsoká 2 éves lesz szintén csinálok egyet ugyanígy :) Ja a nagyszülők is kaptak belőle.

2014. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akartam csinálni só-liszt gyurmából, mikor fél éves volt, de pont akkor beteg lettem, így elmaradt. Na majd ha 1 éves lesz, akkor csinálok, de valami miatt az sem jött össze. Most hétvégén lesz 1,5 éves, lehet, hogy most rászánom magam.
2014. márc. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!