Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért viselkedik így a kisfiam...

Miért viselkedik így a kisfiam pár napja?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon jó kisfiú, most lesz 1 éves. De kb. 2 napja nagyon nyűgös, néha folyik az orra, és mintha fájna a füle, de ez nem biztos. Anyu szerint a foga miatt van, tényleg jön egy foga, de az előzőkkel csak nyűgösség volt, semmi orrfolyás, vagy fülfájás. Más szerint a front is lehet, de félek, hogy begyullad a füle. Orvoshoz szerdán viszem, ha addig nem javul, akkor van rendelés. Szerintetek?
2014. márc. 3. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Végülis lehet, hogy a foga. Nálunk volt olyan a hátsó fogaknál, hogy vakargatta a fülét, én is fülfájásra gyanakodtam, bár tudtam, hogy jön a foga. Úgyhogy én egyből vittem orvoshoz és nem volt gond a fülével, mondjuk az orra sem folyt akkor szerintem. Szóval azért az is lehet, hogy a füle a gond, ha folyik az orra is, lehet bekapott valamit, én nem várnék szerdáig, a fülgyulladás nagyon kellemetlen, szóval jobb minél hamarabb a végére járni. Inkább fölöslegesen mennék, minthogy fölöslegesen szenvedjen akár egy napot is, ha a gyógyszer, amit kap rá, segít...
2014. márc. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én picim 7 hónapos múlt. Két hete azzal vittem a dokihoz, h szinte a semmiből egyik percről a másikra taknyos lett.

Az orvos megvizsgálta, es azt mondta nem beteg hanem a fogzastól megdagadt a nyalkahartyaja és ezért folyik a nozija.

A fülét ő is huzogatja, dorzsoli ami szintén nagyon zavar, szóval a doki azt is megnézte, de nem talált semmit. Ezt is a fogzas számlájára írta.

Az orrát szívni kellett és valóban két nap múlva már nyoma sem volt.

2014. márc. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 1 éves lesz. A napokban Ő is nagyon nyűgössé vált, sikongat, elégedetlenkedik. Én arra gondolok, hogy mivel Ő most kezdett el járni, nagyon intenzíven dolgozik a kis agya, minden lépést ezerszer átgondol, látom rajta, ahogy koncentrál, és egyszerűen kimerül. Most az éjszakáink is nyugtalanabbak, sokszor felsír, aztán alszik tovább. Szerintem okozhatja a Te babádnál is a mozgásfejlődési frusztráció.
2014. márc. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!