Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka sokszor felkel az egy...

Éjszaka sokszor felkel az egy éves babám, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Régebben éjszaka egyszer kelt,1-2 óra fele enni...már nem eszik éjszaka,de nem is alussza át az éjszakát rendesen...2x3 fel kel,olyankor megitatom és alszik tovább pár órát...fogzás kizárt,mert azt olyankor nappal is nyűgös...lehet,hogy még éhea lenne éjszaka és azért ébred ennyiszer?de ha éhes,akkor nem aludna vissza ivás után nem?fél8-kor reggelizik,fél12-kor ebédel,3-kor uzsi,fél 7-kor vacsi...próbáljam meg tízóraiztatni is ?vagy az esti vacsis tejpép mellé adjak neki még tápszert?ötletek?
2014. márc. 3. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam egy éves lesz, ő is fel kel még éjszaka egyszer-kétszer inni. A tápszert már jó ideje nem fogadja el éjszaka csak a tea kell neki. Szomjasak, felnőttként mi is felébredünk néha inni éjszaka.

Én gondoltam hogy megpróbálom azt hogy odarakom a kiságyba a teát neki, valahova fel kéne akasztanom hogy lássa, lehet hogy ha felébred fogná, inna belőle és vissza is aludna.

Anyukám azt mondta hogy én is ittam ennyi idősen éjszaka de ő nekem berakta a kiságyba a teás üveget és reggelre üres volt. Szóval megittam és visszaaludtam. Szerintem próbáld meg te is.

Amúgy nekem nem olyan fárasztó egyszer felkelni hogy odaadjam a cumisüveget neki, én utána rögtön visszafekszem aludni.

2014. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lcs ***** válasza:
fél7kor szokott vacsizni, és mikor megy aludni? illetve fürdés előtt vacsiztok, vagy utána? én esetleg arra tippelnék, hogy kicsit a vacsit tolnám ki későbbre, és igen, tennék be 10órait, és az ebédet 12-fél1 körül, 4 körül uzsi, és 8 körül vacsi. persze kérdés, hogy mikor fekszik este :) illetve,hogy mit vacsizik, mert lehet h nem lakik jól, ezért ébred fel talán :) nekem is felébred inni a 10hós fiam, de nem mindig, és csak olyan 4 körül hajnalban. persze ez nem jelent semmit...:)
2014. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Második válaszoló:napi egyszer alszik csak már,fél12-14:00 ig..negyed7kor van fürcsi...evés,tejpép pedig fél7-kor,utána alvás 18:45 és 19:00 között...próbáltam már neki kihúzni a fürcsit és a vacsit,de már 6kor olyan álmos este,hogy 7kor úgy ájul be a kiságyba...képtelenség tovább ébren tartanom,mert akkor már jön a hiszti a fáradtságtól és csak nehezebben alszik el...első válaszolónak:nem tud még egyedül inni..prógáltam már kezébe adni a cumisüveget vagy csőrös poharat,de akkor csak játszik vele és kifolyatja a teát...nem gond felkelnem hozzá,ne értsd félre,csak szerettem volna tudni,hogy mi lehet az oka a gyakori ébredésnek!
2014. márc. 3. 20:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet mozgásfejlődéstől is.
2014. márc. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már egy hónapja jàr rendesen,úgyhogy nem hiszem...innen már nem tudok hova fejlődik tovàbb :)
2014. márc. 4. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!