Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anatómiai kád, biztonsági...

Anatómiai kád, biztonsági fürdető vagy sima piskóta kád?

Figyelt kérdés

Nem veszünk állványt a kádhoz, szóval vagy az ágyra fogjuk tenni, vagy az asztalra. Melyik a legalkalmasabb arra hogy ne nagyon kelljen tartani a babát? Az elsőnél majd leszakadt a derekam a sok hajolástól fürdetés közben.

[link]


[link]


2014. márc. 4. 09:53
 1/3 Judyt77 ***** válasza:

A hellyel kapcsolatban annyit, hogy mi vágtunk két lécet (bevontuk csúszásgátlóval, de ez nem muszáj, mert a kádak alja is csúszásgátlós), a léceket a fürdőkádra tettük és arra a kádat. Így a fürdőben fürdethetsz, ott jól be is lehet fűteni, meg mégis csak a fürdő :-)

Én kipróbáltam a sima piskóta kádat csúszásgátlós aljjal, de abba igazán leszakad a derekad, mert ott teljesen fogni kell a gyereket, meg a fürdető vödröt is (ez külföldön nagyon kedvelt) de az sem vált be.

Nekem ez vált be:

[link]

A babám 5 hónapos. Ebbe kényelmesen elfér. Biztonságosan el tud feküdni, és ha már ülni tud, akkor a másik végén tud ülni. Fekvő állapotban a két lába között én tartom, de ez még így is százszor jobb, mint a sima kád. Neki is jobban tetszik, nekem is könnyebb. Az anatómiait szintén bele kell tenni valahova, na, ha a nagykádba teszed, megpusztulsz, ha kicsibe, akkor kb ugyanaz, mint amit ajánlottam. De én vettem egy ilyet, erre pici volt a kád hozzá. hát ez a cam-os praktikusabb. van ilyen baby ok néven is. sok sikert!

2014. márc. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekünk OK Baby van, simán beletettük a nagykádba, abban csak a legelején tartottuk a babát, de ott sem ugye egész súllyal, teljesen bevált. És még a hátunk sem szakadt le :)


[link]

2014. márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan van, amit az első válaszoló megosztott, tényleg nagyon jó! Én simán leteszem a földre a szobában egy nagy törölközőre, mi melléülünk és kész. A babám is imádja, és ami nem utolsó szempont nagyon nagyon sokáig jó a mérete! A piskótakádat kb fél év alatt kinőtte és nagyon csúszott, nagyon kellet fogni a babát és bekötött a derekam a fürdetés végére... Ebben feküdni és ülni és tud.
2014. márc. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!