Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy megvígasztalj...

Mit tegyek, hogy megvígasztaljam 7 hetes kislányomat fürdés után?

Figyelt kérdés
7 hetes a kislányom áldott jó gyermek, az egész éjszakát végialusza, még azt semm mondhatnám, hogy ha kell, ha nem sír. De este amikor vége a pancsinak (szerintem rosszul esik neki hogy ki kell jönni a jó meleg pancsivízből)olyan égtelen üvöltésbe kezd, hogy még a hangja is remeg, és nem hagyja abba akkor sem, ha felveszem vígasztalni. Egyedül a cicin nyugszik meg, de addig amíg meg nem kapja kegyedlenül üvölt. Ez akkor is így van, ha pancsi előtt is evett (tehát nem azért csinálja mert "majd éhen hal". Mit tegyek? Mi lehet az oka ennek az égtelen üvöltésnek? Köszi a vászokat.
2007. okt. 12. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy fázik?

Fürdetés előtt hősugárzóval jó melegre fűtsetek be!

Szerintem ez lehet a baja!

2007. okt. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Keresztlányom ugyanezt csinálta. Fürdés előtt imádott vetkőzni, imádott füredeni, de ahogy kivettük, végtelen visításba kezdett, egész ciciig, ahogy nálad.

Szerinetm simám imád fürödni és nem akar kijönni belőle.

Nem gondolnám hogy emögött nagyobb baj van, keresztlányomnál sem volt, egyszercsak ahogy nagoybb lettm elmaradt a sírás.

Kitartás, ne vedd magadra.-)

Héha sírni is kell a gyereknek, tágul a tüdeje:-)

2007. okt. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem anyukám mondta, hogy én is mindig üvöltöttem fürdés után. Azt mondta, hogy utáltam kijönni a vízből, és az öltözés.....az meg végképp kiborított. Pedig már startra készen vártak, minden oda volt készítve, tök gyorsan csinálta....stb. Szerintem a babák jó része nem szereti. diszkomfortot okoz kijönni nedves testtel a levegőre. Kényelmetlen, fázik, öltöztetik....stb. Ez nem tetszik nekik.

2007. okt. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szia nekem is mindkét babám ordít fürdés után ha kiveszem őket a vízből .ha nagyon meleget csináltunk akkoris,szerintem csak szeretnek fürdeni emlékezteti őket a pocakban eltöltött időre a magzatvízben való lebegésre.
2007. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

SZia!

Szerintem tedd át a vacsorát fürdés utánra. Én ezt tettem, bár az én 4 hetes kislányom 1 héttel ezelőtt a fürdést is végig ordította, egyébként ő is csak eszik és alszik. Etess fürdés után.

2007. okt. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig lefelé görbült a szám, amikor vége lett a pancsinak. Jó érzés beleülni/belemenni a jó meleg vízbe, és macera nedvesen kijönni, öltözködni, fázik is az ember lánya....stb. :)
2008. jan. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!