Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez fogzás, vagy más lehet?...

Ez fogzás, vagy más lehet? Akinek fogzás miatt éjszaka 2 óránként felsírt a babája, meddig tartott ez az időszak, illetve, követte-e ezt esetleg nyugisabb időszak? Vagy a fogzás folyamatosan fáj?

Figyelt kérdés

eddig minden éjszakát átaludt a babám, most azonban 3. napja felsír 2 óránként. Nem ébred meg, egyből susogunk neki, és arra visszaalszik. Van, hogy kap cumit, de 10mp és már alszik is, kiesik neki.


az ínyén semmit nem látunk, vannak kisebb dudorok, de azok sem elől, hanem inkább hátrébb. nem píros, nincs fehér csík, semmi semmi, csak az extrém nyálfolyás van meg.



2014. márc. 5. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk 3napig tartott mikor a szemfoga jött.utàna nyugisak voltak az èjjelek.
2014. márc. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én babámnak már van 2foga lent. ( nem igazán viselte meg) most viszont jön fent, és sajnos már lassan 1hete sír fel 2óránként! Látom is fogacskát, de nem akar áttörni! Szerintem biztos a foga lesz!
2014. márc. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az also 2fog minket se viselt meg. Csak a szemfog amikor jött felül az necces volt.
2014. márc. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fiam az összes fogával megszenvedett (és vele együtt mi is), élete első 6 hónapjában hasfájós volt, utána fogzott. 18 hónapos korában volt az első néhány átaludt éjszakánk, de most megint nyúlkál a szájában, szerintem megindultak a nagyőrlők. Eddig 16 foga van, folyamatosan bújtak ki, szünet nélkül. Már csak a 4 nagyőrlőt várjuk. És másfél hónap múlva megszületik a kistesó, úgyhogy kezdődik elölről :)
2014. márc. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A lányom 11 hónapos, 5 hós kora óta szenved a fogzással, és még csak négy bújt ki, három nap szünet volt, most megint eszeveszettül rág és folyik a nyála.

Mondjuk nálunk még a mozgásfejlődés is bezavar már kb. 3 hónapja. Nem lehet, hogy nálatok is ez a helyzet?

2014. márc. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

mozgásfejlődés nálunk is eszünkbe jutott, a férjem arra esküszik. Most nagyon elkezdett mozogni, rágni, fogni, nézni, mindent. Egyedül a hátról hasrafordulás nem megy neki, és arra bemérgesedik. Illetve, folyamatosan ülőhelyzetbe akarja húzni magát.

szerinted, utolsó válaszoló, köze lehet hozzá?

2014. márc. 5. 10:33
 7/8 anonim ***** válasza:
4. vagyok, tényleg, a mozgásfejlődés! Az is bezavar, megijed éjjel attól hogy pl átfordul. A fiam sokszor felsírt éjszaka akkor is amikor megtanult állni, és onnantól mindig állva várta meg hogy átmenjek hozzá. Szóval még az is bezavarhat.
2014. márc. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az 5. vagyok. Igen, biztosan az is bezavarhat, az én lányom fél éves kora körül kezdett forgolódni, onnantól volt sok álmatlan éjszakánk, mert a fogzás és ezt egyszerre nagyon megviselte.
2014. márc. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!