Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tudnek csinalni, hogy...

Mit tudnek csinalni, hogy megegye ujbol a gyumolcsot a babam?

Figyelt kérdés
Nem volt problema a gyumolcsokkel, de mar egy ideje nem akarja megenni. 5 honaposan kezdtuk a hozzataplalast, most 7 honapos. Egyik naprol a masikra nem keri. Meg a banan-alma kedvenc sem kell neki. Kihagytam egy hetet a gyumolcsokbol, tegnap ujra kezdtem. De igy sem. 2-3 kanalnal tobbet nem eszik. Viszont a fozelekeket szerencsere megeszi. Mi lehet a baj? Miert nem akarja enni? Akinek a babaja ugyanezt csinalta, az mit tudott tenni? Kesobb megette?
2014. márc. 5. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:
21 hónapos a fiam, nálunk már nagyon régen ez van. Babakajában eszi csak meg a gyümölcsöt, de őszintén szólva az sem a kedvence. Beletömni nem tudom, egyszer csak rákap újra.
2014. márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám is 7 hónapos. Mi 4 hónaposan kezdtük, imádta a gyümölcsöket, a zöldségeket meg utálta!

Nálunk is fordult a helyzet, kb. két hete.

A gyümölcsöt tízóraira kapja. Igaz, azért nálam megeszik még mindig egy fél pohárral (2dl-es pohár), de régebben megette az egészet.

Én mondjuk úgy vagyok vele, hogy inkább a zöldségeket egye, hiszen az táplálóbb. Végül is ha majd nagyobb baba lesz akkor sem feltétlenül kell majd tízóraira degeszre ennie magát gyümölcsből, viszont az ebédet egye meg rendesen.

Szóval szerintem ezen ne aggódj annyira.

2014. márc. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!