Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bolti alma-sütőtök baba...

Bolti alma-sütőtök baba kajához keverhetek krumplit?

Figyelt kérdés
Adhatnám a fiamnak ebédre? Fél üveggel maradt,gondoltam ebédre krumplival adnám! Csak nem tudom szabad e..:-)

2014. márc. 5. 10:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*Kecskeméti*
2014. márc. 5. 10:03
 2/13 anonim ***** válasza:
Szabad, persze. :) Én is sokszor kevergetem a maradékokat, nagyon szokott ízleni a fiamnak. :)
2014. márc. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi, hogy ha nagyon sűrű lenne keverj hozzá valami zöldséglevet vagy a főzőléből egy kicsit.
2014. márc. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm szépen! :-). Az lenne a kérdésem még hogy tegnap főztem egy icipici csirkemájat 3db krumplival, a krumplit külön turmixoltam és lefagyasztottam! Nem lenne baj belőle ha a csirkemájjal együtt főtt krumplit keverném hozzá? Vagy a máj miatt ne? Tényleg nagyon pici májat főztem .
2014. márc. 5. 10:24
 5/13 A kérdező kommentje:
Ami még fontos és lemaradt, a főzőlével turmixoltam,persze nem az egésszel!
2014. márc. 5. 10:25
 6/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a baba? Amúgy szerintem nem lesz baja, 8 hónapos kortól úgyis adható a máj, a vas is sok benne, én adnám. :)
2014. márc. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Még csak 6hónapos! :-) ezért félek. Anyósom momdta hogy kóstoltassam meg vele a májat,de tudom még ne, lehet,ezért csak egy fél teáskanállal adok neki krumplival,így anyósom is megnyugszik :-) .....
2014. márc. 5. 10:56
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nem adnék neki májat, még anyósom kedvéért sem.
2014. márc. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én anyósom is dettó ilyen, állandóan hajtogatja bezzeg az ő gyerekei 6 hónaposan már jóformán mindent megettek, állandóan magyaráz hogy mit adja enni, sőt ami rosszabb, h a nem látom, azonnal pudinggal meg csokival tömi szegénykémet. 1 éves már elmúlt, szóval baja már nem lesz tőle, de volt egy pár ajtócsapkodás emiatt... Nem hajlandó felfogni, hogy én vagyok az anyja, ezekben a dolgokban és döntök és kész! kamuzd neki, hogy megkóstoltattad vele és akkor megnyugszik! + vitát is elkerülöd. Nálam bejött :-)
2014. márc. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nálunk az a bibi hogy együtt lakunk most :D .... De sokat dolgozik szóval szoktam neki kamuzni hogy igen persze adtam neki blabla....! Hű nagyon tudja hajtani hogy a fiai már 6hónaposan bablevest ettek,nyugodtan adjam neki stb de persze hogy nem adom :-) Hiába mondom neki hogy nem lehet,de áh....kóstolja meg....sőt. ő már spenótot vett a fiamnak 3hósan,mindig mondta adjam,de persze amikor dolgozott eldugtam :-) A májat már 1hónapja hajtja...de végül a cél előtt meg gondoltam magam és ment a lefolyóba. Azt is mondta már hogy na ha majd nem leszel itthon.....szóval kitudja mit evett már a fiam,de csak rá tudom bízni ilyenkor...szóval anyósokkal nehéz :-)
2014. márc. 6. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!