Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres anyukák, meddig...

Tápszeres anyukák, meddig adtatok tápszert a kisbabátoknak?

Figyelt kérdés
Kisfiam a jövő héten lesz két éves, Milupa fermentált tápszert kap fél éves kora óta. A mai napig kell neki a tápi az elalváshoz, kéri. Ma már csak egy mérőkanállal teszek 180 ml vízhez, de enélkül nem megy az alvás..
2014. márc. 5. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 21 hónapos, kb. 14 hónapos koráig kapott tápszert, utána tejet kapott, de azzal voltak gondok, így december óta tejitalt iszik. Nálunk is az elalváshoz kell, mi is kevesebb port teszünk a vízbe, mint ami rá van írva.
2014. márc. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy éves koráig, onnantól tejet kap.
2014. márc. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is 1 éves koráig adtam tápszert, utána bolti tejet.
2014. márc. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát, még nem tudom, mert a fiam 7 hónapos, de a hivatalos álláspont szerint (gyerekorvos, védőnő) 8 hónapos korára össz. 500ml-t kaphat /nap, tetszőlegesen elosztva és 1 éves korától jöhet a tej, a tejtermék. meglátom, h a fiam hogyan viszonyul a dologhoz a későbbiekben, mert nekem ez a legfontosabb, de simán elképzelhetőnek tartom, h még utána is kapjon tápszert az esti elalváshoz. szerintem jobb, mint a tehéntej és azt sem találom furcsának, amit te írtál...
2014. márc. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10 hónaposak voltak,amikor váltottam tejre.Nem lett bajuk,szépen átálltak.
2014. márc. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szintén kb egy éves koráig. Onnantól tej.
2014. márc. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A lányom 15 hónapos korától kap bolti tejet, és 2 éves kora előtt álltunk át arra, hogy esti fogmosás után már csak vizet kap, a tejet fürdés előtt itta meg, majd elhagyta. Ő már csak reggel iszik, most 2,5 éves.

A kisfiam most 13 hónapos, este tápszert, reggel tejitalt kap. Mivel a férjem beteges gyerek volt, nála már nem merem ilyen hamar bevezetni a tejet, lehet, hogy 2 éves koráig is kitolom a bevezetését, szerintem marad a tejital.

2014. márc. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15 hónapos, még igényli a tápszert. Nálunk doki és a védőnő sem javasolja két éves kor előtt a tejet, úgyhogy addig nem is szeretnék arra váltani
2014. márc. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!