Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjam meg ezt a...

Hogyan oldjam meg ezt a fürcsi témát?

Figyelt kérdés
az a helyzet,hogy megyek vissza dolgozni...lesz havi 4 olyan nap,mikor a pàrommal egybe esik a délutànos szakom és anyós fog a gyerekre vigyàzni,viszont nem vâllalja az esti fürdetést,m.fél hogy kicsúszik a kezéből a gyerek...lévén,hogy ő màr 70 éves meg is értem az aggodalmàt...viszont a gyereket meg kell tisztítano valahogy...arra gondoltam,hogy abban a 4 napban délelőtt lefürdetem én,így neki csak nedves szivaccsal csak àt kell törölgetni a gyereket...viszont félek,hogy ha délelőtt fütdetem meg a babócàt és kinarad az esti fürcsi,akkor összezavarodik és nem akar majd aludni...mikor nagyon kicsi volt,kb 3 hónapos,akkor egyszer kimaradt neki és alig akart elaludni...màr most elmúlt egy éves,de ki tudja,hogy hogy reagàl...ötletek?az dirva lenne eléggé nem,ha csak 4 napig nedves szivaccsal lenne tisztân tartva?
2014. márc. 5. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
és ha a nagy kádba tenné,szűkitővel?akkor nem csúszkálna?vagy a ki-berakástól is fél?hol törölköztök?az is nehéz neki?
2014. márc. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond, de próbáld ki te is, holnap fürdesd meg délelőtt, este a fürcsi helyett játszatok vmi nyugisat. Nem emiatt nem fog elaludni hidd el. Én is így csinálom ha anyósoméknál alszik a kislányom.
2014. márc. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
első:zuhanyzónk van,a kicsi pedig még babakàdban fürdik...vele kell neki emelni meg ki is kell emelni neki...attól fél,hogy emel3s közben csúszik ki a kezéből..
2014. márc. 5. 13:12
 4/4 anonim ***** válasza:
probáld ki a délelötti fürdést ha nem emgy nem megy. Akkor csak mosdassa meg a nagymama, akár a zuhanykabinban egy lavorban ülve, bnem kell angy fürdés csak a lényeges részeken mosdassa le. sokan iylenkor már néha zuhanyoztatják a ygerket ha valami miatt nincs idő/mód kádban pancsizni.
2014. márc. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!