Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam jobb heréje még nem...

Kisfiam jobb heréje még nem szállt le. Van még rá esély, hogy műtét nélkül megoldódik a probléma?

Figyelt kérdés

10 hónapos most a kisfiam. A heréje tapintható, a "bejáratnál" van, de nem szállt még le. Az orvos azt mondta, hogy 1 éves koráig várunk, utána le kell hozni. Valahonnan hallottam, hogy az urológus le is tudja nyomni, ha van rá esély? Vagy ez nem igaz? Házilag nyilván semmit nem szabad tenni. Hormoninjekciót semmiképpen nem szeretnénk neki adatni, így maradna műtét. Szuperaktív baba, borzasztó lenne neki a kórházban töltött idő.

Mik a tapasztalatotok ezzel a problémával kapcsolatban?


2014. márc. 6. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi 11 hónaposan voltunk a sebészeten, azt mondta a sebész, hogy várhatunk 1 éves koráig, de akkor is ugyanúgy meg kell majd műteni. Úgy tudom, azért javasolják az 1 éves kort, mert a műtétet altatásban végzik. Mi nem vártuk meg, mert akkor pont karácsonykor lábadozott volna, 11 hónaposan műtötték. Egy éjszakát kellett volna kórházban maradni, csak kisfiam belázasodott, mert pont a műtét utáni napon jött ki rajta egy köhögős vírus, így plusz két napot kellett a kórházban tölteni. Az első nap délutánt viselte csak nehezen a fiam, szerintem azt is inkább a betegség miatt, később se fájdalma nem volt, se más probléma. A kórházban sem kellett neki feküdni vagy pihenni.
2014. márc. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!