Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hónapos kislányom újból...

4,5 hónapos kislányom újból felebred éjszaka enni, miért?

Figyelt kérdés
6hetes korától teljesen atalussza az éjszakát. De egy hete felebred éjjel is enni. Kevés lenne már neki csak a tápszer? Hozzátaplalast kezdjem meg? ?

2014. márc. 7. 06:51
 1/7 lcs ***** válasza:
Sinlac-ot szokták javasolni tápszer helyett, mert állítólag jobban laktat /4 hónapos kortól adható/, receptre is adják.
2014. márc. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lcs ***** válasza:
ja, és simán elkezdheted a hozzátáplásást tápszeres babánál :)
2014. márc. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mennyi tápszert eszik és milyet? megírnád? mert nálunk dettó ugyanez a helyzet
2014. márc. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Peptit eszik és maximum 150ml. Állandóan kiköpi mint aki hirtelen megutalta..
2014. márc. 7. 18:55
 5/7 anonim ***** válasza:

és nem fogzik? nekem is 150ml-t eszik és néha úgy érzem, kevés, de ő nem akar ennél többet megenni egyszerre.

2 napja, meg már 80ml-nél abbahagyja és nem akarja tovább enni, mint akinek nem ízlik. Lehet megunta a tápszert az én babám is.

Most hánykor és hányszor kel a te babád? és akkor adsz neki enni?

2014. márc. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez eletkori sajatossag. 4,5hos anyatejesem ugyan mindig kelt 1x enni, de ket hete megnott az ejszakai eves jelentosege (erezhetoen tobbet eszik), mert nappal par szivas utan beleun es nezelodni kezd; sot, ha ilyenkor eroltetem a szopit sirva is fakad. Szoval szerintem most "be vannak sozva", sajnaljak az idot az evesre, amikor minden olyan erdekes... Kb 3 orankent kinaltam eddig, most kicsit kesobb kinalom a szopit, igy ehesebb es kicsit jobban eszik.
2014. márc. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért mert most jönnek a nagymozgások. Szinte mindig ez van, akinél végigalussza az éjszakát, azok írják hogy felébred többször, aztán később újra jobban fog aludni. Ezt semmi tápszer nem tudja elnyomni. Ki lehet bírni.
2014. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!