Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes feleves babadnal...

Anyatejes feleves babadnal hogyan alakul a hozzataplalas?

Figyelt kérdés

Nalunk reggel szopik. 10 korul gyumit eszik olyan 100 g korul neha 150et is betol. Teszek bele kekszet vagy gabonapepet. Aztan kicsit vizet iszik majd szopi.

Ebedkor fozelek szinten 100 gr korul majd szopik.

Uzsonna csak szopi.

Hat korul kap tejpepet de olyan 60nal tobbet nemigen ker. Aztan fel 8kor furdes es szopi.

Szerintetek ez igy jo?

Az etelek melle kinalom vizzel is de ket etkezes kozott nem. Sajnos a kakija eleg kemeny pedig kap sutotokot os meg most kezdtuk a kortet. Almat is parolom neki. Banant pedig nem kap. Erre valami otle van hogyan lehetne lagyabb a szeklete?



2014. márc. 7. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak a körte megfogta a székletét. Ezért úgy szoktam csinálni, hogy ha olyat adok neki, ami székletfogó, akkor szilvát is keverek hozzá. A fagyasztóban van és ha kell, akkor egy-két felet beleturmixolok. Attól teljesen laza marad.
2014. márc. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az tokjo h igy elore gondolkodtal. Nekem meggy van a fagyon de hejastol...
2014. márc. 7. 09:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos nem gondolkodtam előre. Vettem fagyasztott szilvát. Felezett és azon is rajta van a héja. De könnyen le lehet húzni. Igazából nem gondoltam át, hogy télen jön a hozzátáplálás. De már így alakult.
2014. márc. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lyna82 ***** válasza:
Szia a gabonákkal ill. A zabpelyhekkel vigyázz,mert azt 9hónapos kor elött nem tudják rendesen megemészteni,és felszívódási zavart okozhat.A többi oké! :-)
2014. márc. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom. Milumil Gabonapepet kap a gluten miatt de csak napi egy evokanallal max. A korte lazitott a szekleten. De igy is mintha neha nyomna szegeny megse jon semmi. Gondolom majd megedzodnek a belecskei addig meg marad a barack korte es tsai.
2014. márc. 7. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!