Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem nő a kisbabám?

Miért nem nő a kisbabám?

Figyelt kérdés
52 cm-rel született, 2 hónaposan 62 cm volt, holnap lesz 4 hónapos, de még mindig csak 62 cm.
2014. márc. 8. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamikor rosszul mérték. Milyen módszerrel mérték? 2 hónap alatt 10 centi nagyon sok. Lehet hogy 2 hónaposan csak 58 centi volt.
2014. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos a méréssel van probléma. A szülőszobán más módszerrel mérik mint a dokinál. A szülőszobán a feje búbjától , rugalmas szalaggal (varrónő szalaggal) mérik egész a sarka közepéig. Az orvosnál lefektetik és úgy mérik a hosszát. A ruhákon sem látod, hogy nőt volna? Ha meg nem nől akkor biztosan hízik, van ilyen, a kettő egyszerre nem megy. Az enyém is 4 hónapos , de ő meg nyúlik mint a gumi, de alig hízik. :D (kb. 10g/3nap)
2014. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem létezik, hogy 2 hónap alatt 10 cm-t nőtt. Biztosan elmérték.
2014. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Védőn méri, mérőszalaggal. Ugyan azokat a 62-s méretű rugikat hordja, amiket 2 hónapja, csak a kezén lett rövidebb.
2014. márc. 8. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: Ne aggódj majd beindul a növekedése. Mint már mondtam nyúlás helyett hízik, vagy okosodik. Ne aggodalmaskodj. 4 hete nem hízik a fiam, de jó kedvű, ügyes, nem aluszékony, pisil, kakil, vidám stb. 4 héten keresztül tömtem, kapott tápszert, kapott tejpépet, már hozzátáplálni is elkezdtem, próbáltam én minden módszerrel hízlalni, de nem megy, mert a fölösleget kikakilja vagy el sem fogadja bárhogyan is próbálok bármit is beletukmálni. Már eljutottam arra szintre, hogy amíg testi problémája nincsen, fütyülök arra, hogy a nagy könyv szerint 500g-mal kellene már többet nyomnia.
2014. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!