Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Májusi születésű babátok...

Májusi születésű babátok temperamentuma, személyisége milyen?

Figyelt kérdés

Május közepére várjuk első babánkat. Bika csillagjegy alatt fog születni.Mi hiszünk a csillagjegyekhez tartozó személyiségjegyekben, a családban mindenkire ráillik a saját jegye jellemzői. (Ezért elsősorban azok válaszoljanak, akik vagy függetlenek, vagy szintén hisznek ebben.Nem kérnék a "ez hülyeség, ne foglalkozz ilyenekkel" kezdődő válaszokra.)

Az érdekelne, hogy milyen volt csecsemőkorban, ill. a későbbiekben a személyisége gyermekednek?


2014. márc. 9. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Tesóm bika, a lánya is bika lett.

Mindkettő olyan volt kisbabaként, hogy ahová letették ott maradt. Felnőttként sem túl életrevaló.

A barátnőm is bika, ő viszont eleven kisgyerek volt.

Az én lányom szerencsére oroszlán, olyan, mint a tűz, megy, felfedez, érdeklődő.

2014. márc. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodt békés gyerekek és felnött korban is inkább ilyenek. Persze az aszcendens sem mindegy sokaknál. Én bika vagyok én annyiból neház gyerek voltam hogy nem aludtam rendesen és nem is voltam angy evő. De ebben hozzájárult az is hogy kis súllyal születtem és 5 hónaposan mütöttek sérvvel, elötte jól aludtam, ott az a pár nap korház betett ennek föleg hoyg abban az idöben ugyebár anyuka nem lehetett ugy bent a gyerekkel mint most. Nme volt meg az sem hogy születés után odaadnak az anyának, én inkubátorban voltam pár napig Édesanyám hozzám sem nyulhatott. szerintem ezek fontosak a gyerek késöbbi alvási szokásaiban. de ettöl eltekintve késöbb nagyon nyugodt vidám gyerek voltam. Mondhatni talán kicsit besz.ri is. Én inkább nem másztam fel valahova cak le ne essek, mondjuk most sem vagyok egy kalandvágyó tipus. A megszokott ismert dolgokat szeretem. A járt utat a járatlanért el nem hagynám. Rám nagyon illenek a bika jellemzői. aszcendensem nyilas abból semmi nincs bennem, de sokaknak azért az is befolyáolja a jellemét. Egyik barátainknál is bika kislány van most 4 éves, nagyon nyugodt jó gyerek, sosem hisztizik, szófogadó, kedves kislány, nem akaratos.
2014. márc. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az en lanyom is bika. Na o nem marad meg egyhelyben. Nem rossz kislany sot, imadom h barhova vihetem nincs hiszti es "szora mukodik" :-D nem kell utanna rohanni a bevasarlokozpontba h megalljon eleg ha szolok h gyere ide lecci,ebbe a sorba megyunk. Biciklizesnel is abszolut egyutt mukodo. A vard meg anyat olyan mintha kezifeket huztal vna be rajta. Elevennek eleven es minden erdekli mindenre kivancsi. Akaratos de egyezseget kotottunk ;-)

Most lesz 3eves de olyan 1,5-2eves koraba hihetetlenul duhbe tudott jonni ha vmi nem sikerult neki rogton elsore. Aztan amikor a foldhoz kezdte csapkodni a dolgokat mergeben akkor leterdeltem ele megfogtam a kiskezet....megvartam amig a szemembe nezett es elmagyaraztam neki h miert is nem lesz ez igy jo.

Sok mulik a nevelesen is de meg lehet talalni az arany kozeputat

2014. márc. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiam Bika. Nagyon nagy mázlim van vele. Újszülött kora óta átalussza az éjszkát, de ennek ellnére nagyon élénk volt mindig. Idén lesz 3 éves. Kedves jó indulatú gyerek, de elég makacs viszont nem hisztis, de nagyon eleven, rafinált és nagyon okos.
2014. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam május közepén született,idén lesz 1 éves. Nagyon vidám,érdeklődő,kicsit türelmetlen,izgő-mozgó baba. Az éjszakat 3 hónapos kora óta átaalussza,jól eszik. Nagyon kis szociális,szereti a társágot maga körül.
2014. márc. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!