Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Abbahagyjátok az etetést, ha...

Abbahagyjátok az etetést, ha a baba a kb adagot megette?

Figyelt kérdés
a dokinéni azt mondta,hogy főzelékből 150 nél ne adjak többet 7hónapos kislányomnak,mert az sűrű-de olyan jóizűen cuppog rá,meg tátja a száját.lehet ebből sokat adni?már nem is szoptatom utána
2014. márc. 9. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem ha nagyon enné még 200-ig el lehet menni.vagy 150 után szoptasd meg és akkor tuti nem marad éhes,viszont nem "tömted" még főzelékkel
2014. márc. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem kéri úgyis jelezni fogja! Az én lányom pl. sosem eszik meg 150 ml főzeléket, inkább eszik egy pár kanál levest, utána húst egy kis körettel.

Az elején én is mértem, de felesleges, annyit adtam neki amennyit elfogadott.

Nem nagyevő, de gyarapszik a súlya, 11 hónapos.

2014. márc. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok,igen,azért nehéz ezt megmondani,mert minden babának/gyereknek más az étvágya.Oké,hogy a doki ezt mondta,de nem kell szigorúan betartani.

Én fiaim pl volt,hogy 250 ml-t szopiztak egy alkalommal,mindkettő jó evő.Nagyobbiknak nem volt elég 150 ml ebédre ennyi idősen,de a kicsinek sem.

Most 3,5 és 1,5 évesek, inkább egyfélét esznek ebédre,de abból "emberes" adagot:)

szóval ki kell tapasztalnod mi a babád igénye.

2014. márc. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat
2014. márc. 10. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!