Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti a gyermek mennyi idős...

Ti a gyermek mennyi idős koráig használtátok a járókát?

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Összesen körülbelül 5 percig mert utálta... Most ott porosodik a sarokban... összecsukva, csomagolásban.
2014. márc. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Akárcsak az első...

Üvöltött benne, mint akit ölnek. Nekünk is a padláson van. :)

2014. márc. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azokat véleményét is szívesen olvasnám, akik tényleg hosszabb ideig is használták.
2014. márc. 12. 15:20
 4/12 anonim ***** válasza:
kb 1,5 éves koráig használtuk. ez nem azt jelenti hogy nagyon sokáig el is volt benne. de arra jó volt hogy biztonságba tudjam,amikor nem tudtam rá figyelni. pl. amikor ki mentem a postáshoz.
2014. márc. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Újszülött korától abba volt szoktatva, ha az alsó szinten voltunk abban volt, kb 5-6 hós koráig nagyon jól elvolt benne, utána is eljátszadozott olyan 1 éves koráig, ha főztem, vagy olyan dolgom volt. 1-1,5 éves korában már csak rövid ideig volt el, amíg kimentem a tűzre rakni vagy a postáért.
2014. márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak nincs járókája, anélkül is tökéletesen elvolt, sőt! Minden mozgásformát nagyon korán elkezdett. Még nincs egyéves, és már jár. Szerintem hasznos, ha nincs ennyire korlátok közé zárva.

Mindezek ellenére a második babánknak veszünk majd járókát, mert ha van egy nagyobb is, aki minden bizonnyal egyfolytában babrálni akarja majd a kistesót, biztonságosabb, ha nem fér hozzá, csak akkor, ha ott tudok lenni mellettük felügyelni.

2014. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem használtuk egyik gyereknél sem!
2014. márc. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19 hónapos a lányunk és még használjuk. Mostmár nyilván csak arra, hogy 1-2 percre biztonságba helyezzem, ha úgy adódik.
2014. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a védőnőm tanácsára 3 hónapos korában kezdtem a beszoktatást. A szobájában állítottuk fel, reggeli után betettem és a következő evésig elvolt benne. Most 21 hónapos, a mai napig reggeli után beteszem és kb. 2 óra hosszát elvan a játékaival, tízóraira veszem ki. Én nagyon hasznosnak találom, így mindenre van időm ebben az időszakban.
2014. márc. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szintén újszülött kortól használtuk, kb.1.5 éves korig. A mozgásukat egyáltalán nem korlátozta, hiszen nem abban éltek, csak sz.e. tettem bele a gyerekeket, illetve piciként, az ágyuk helyett használtam napközben. Mellesleg forogni, felülni, felállni stb. abban is tudnak. Minden állítással ellentétben, nem lassítja a mozgásfejlődést.

Nekünk 100x100-as van, állítható magasságú.

2014. márc. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!