Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket játszotok 15 hónapos...

Miket játszotok 15 hónapos gyerkőccel? Mivel lehetne kicsit lefoglalni?

Figyelt kérdés
Kisfiamat pár percnél tovább az égvilágon semmi nem érdekli mióta megtanult járni. Leginkább szétdobálni szereti ami csak a kezébe kerül. Van építőkockánk szoktam neki belőle tornyot építeni de az is csak azért tetszik neki mert utána ledöntheti. Ha mesélni próbálok vagy könyveket mutogatni akkor többnyire otthagy, csak a kergetőzés jön be neki meg a formabedobó néha napján. Nem nagyon tudok mellette semmit csinálni mert ha valamit összerakok akkor szétszedi, a szárítóra adogatja a ruhákat de utána le is bontja amit felraktam. Ha mosogatni próbálok akkor nekiáll széket tologatni vagy ajtót csapkodni. Ti mivel próbálkoznátok ilyen aktív/ eleven gyereknél?
2014. márc. 12. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Játszótér, jó levegő. Ha ott kifárad, akkor majd otthon jobban elfoglalja magát.
2014. márc. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen volt az én fiam is (már 21 hónapos, kicsit már szelídült). Én hagytam, pakoljon, rámoljon, mozogjon. Amit nem akartam hogy elérjen azt elpakoltam, vagy bezártam egy szobába, a többit pakolhatta. A formabedobó és társai mai napig nem érdeklik, nem ér rá leülni játszani velük, viszont a százmillió kis és nagy autóival már sokáig el tud lenni. Vannak aktívabb gyerekek, nem tudod úgysem leültetni játszani, mert az nem köti le.
2014. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Detto mint a 2es válaszoló. ha végeztem a dolgommal elpakoltam utána.. most lesz 2éves a lányom épp addig van el amíg nagyon gyorsat főzök vagy gyors elmosogatok és ennyi.
2014. márc. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ó mintha csak én írtam volna! :) Én kisfiam is ilyen eleven, ő 16 hónapos. Szerencsére szereti a babakocsit, ezért sokat sétálunk a faluba, boltba, zöldségesbe stb. Ma pl. gyalog voltunk a közeli játszótéren. Vagy ha már nagyon nem bírok vele, elmegyünk mamázni vagy nagy bevásárolni autóval.
2014. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért jó tudni, hogy nem vagyok egyedül :-P Hát akkor várom , hogy alakuljon a dolog idővel. Mindenkinek további szép napot kívánok !
2014. márc. 12. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!