Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy ne féljen...

Mit tegyek, hogy ne féljen mindentől? Már úgy érzem, rosszul nevelem.

Figyelt kérdés
A kislányom mindentől fél. A játszótéren a hintától, de a saját otthoni hintájában sincs már el, a bicikliüléstől, a hajszárítótól, mintha nem érezné magát biztonságban, pedig ott vagyok vele és bátorítom, nyugtatgatom.
2014. márc. 12. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
mennyi idös a kislányod? Lehet csak életkori sajátosság.
2014. márc. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy éves!
2014. márc. 12. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Így látatlanban elég nehéz megmondani mit csinálsz rosszul. A legtöbbet azzal segítesz, ha semmit sem erőltetsz, sokat beszélsz hozzá és minden ilyesmit játékosan közelítesz meg. 1 évesnél ez még simán normális kategória, majd javulni fog, csak ne pánikolj és ne óvd túl! :) Nem könnyű, tudom ;-)
2014. márc. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Egy évesen az én kisfiam is elkezdett mindentől félni még attól is amivel azelőtt nem volt semmi baja és az emberektől is állandóan elsírta magát. Komolyan állandóan mászott a nyakamba visítva. Most 15 hónapos és mióta teljesen stabilan jár illetve szalad már nemhogy nem fél az idegenektől sem hanem még ott is hagyna és menne amerre lát, mindenkivel haverkodik. Javulni fog ez csak türelem. Nyugtatgasd ha fél és próbáld óvatosan ismertetni vele azokat a dolgokat amikkel láthatóan problémája van.
2014. márc. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!