Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha álmos miért nem alszik többet?

Ha álmos miért nem alszik többet?

Figyelt kérdés
Fél óra alvás után felébred babám, nyűgös,álmos továbbra is, de nem alszik vissza csak ha ringatom és az ölemben van. Miért nem alszik többet?
2014. márc. 12. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Jaj nekem mindkét gyerekem eljátszotta ezt:)

A nagyobbik most 3,most már alszik,de kb 1 és 2 éves kora között ezt játszottuk.Most a kicsi 15 hónapos és ezt játszom vele minden nap..:)

2014. márc. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát mert ezt is meg kell tanulnia. marha nehéz, de nagyon sok múlik rajtad, hogy megtanítod neki :)

egyébként ennyi idő után kerülne mély alvásba, szóval nem árt az altatást 20 percig folytatni azután, hogy elszunyókált

2014. márc. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokszor feltettem már magamnak én is ezt a kérdést, és végül is az idő döntötte el, hogy mi lesz.

Először egyáltalán aludni nem akart, aztán 4-5 hónaposan már legalább kétóránként aludt 20 percet, utána jött nálunk is ez a félóra alvás és nyűglődés, most kétszer alszik háromnegyed órát max. 1 órát.

Sok minden bezavarhat, fogzás, mozgásfejlődés, frontok, zajok... bevallom azért volt néhány alkalom amikor nem találtam a választ.

2014. márc. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!