Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most hogyan tovább a hozzátápl...

Most hogyan tovább a hozzátáplálással?

Figyelt kérdés
Kóstoltattam 3 napig az almalevet, szépen lenyelte. S most mit kell? Lehet az almareszeléket? Mikor a legjobb adni?Délelőtt vagy délután?
2014. márc. 13. 11:10
 1/5 lcs ***** válasza:
persze, simán lehet az almát, csak inkább először pépesítve (botmixerrel), hogy szokja magát az ízt :) reszelve kicsit darabos, nem mindig szokták egyből szeretni ezt az állagot ;)
2014. márc. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon le van reszelve, egy darabka sincs benne
2014. márc. 13. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:

persze, mehet, de ezt már nem kell kóstoltatni, hisz 3 nap alatt kiderült volna ha gond van vele, ehet annyit amennyit kíván.

utána jöhet a barack, meggye, krumpli, répa, sütőtök, amelyiket szeretnéd.

azért kell délelőtt kóstoltatni mert ha mondjuk fáj a pocakja tőle és délután kóstoltatsz, akkor pont éjszaka fog sírni. vagy ha allergiás valamire, éjjel nem veszed észre.

enyém allergiás, 10kor kóstoltattam, délután 4kor kezdett pöttyösödni. ha mondjuk du. 4kor kapta volna akkor nem is tudtam volna, hogy allergiás mert mire kijöttek volna a pöttyök már aludt volna :)

2014. márc. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és mennyit adjak neki? amig ki nem köpi vagy csak egy pár kanállal?
2014. márc. 13. 14:26
 5/5 anonim ***** válasza:

annyit amennyit kér. de írtam. amíg szívesen eszi, kanalazd. aztán ha nem kéri, elfordul, akkor ne adj többet.

3 napig kóstoltass egy ízt, 3. naőp már mehet az a mennyiség amit kér.

ha holnap egy másik ízt adsz neki, akkor abból adj 2-3 kiskanállal, után adj almát

2014. márc. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!