Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmennétek nyaralni 4hónapos...

Elmennétek nyaralni 4hónapos picivel?

Figyelt kérdés
Még meg sem született a lányom, most márciusra várjuk, de a bátyus már ugye készül a nyárra, hogy amikor majd ott fürdünk ahol tavaly és stb. :D Nem mondtuk neki 100%ra, hogy ugyanolyan lesz, mit tavaly, mert most itt lesz a hugi is, de azt sem akarjuk, hogy pár napra ne tudjunk kimozdulni. Mit gondoltok? ennyi idős picivel elmennétek egy hétvégére mondjuk? Neki úgyis a napirend lesz a fontos és, hogy én ott legyek, nem?
2014. márc. 13. 11:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
igen nyugodtan elmehettek. Az ilyen piciknek egy a lányeg az hogy anya ott legyen a közelben ha te ott vagy más nem számit.
2014. márc. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 lcs ***** válasza:
Mi tesóm esküvőjére utaztunk vidékre, lányom 4 éves, öcsi akkor 3 hónapos volt, 3 napos kiruccanás volt, tesó kb átaludta az egész lagzit,meg az egész utat. :) szerintem simán elmehettek, neki tényleg anya a lényeg, meg a hami :)
2014. márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ez babafüggő. Ha nyugodt, nem sírós, eszik-alszik-nézelődik baba, akkor nyugodtan, ha meg épp az ellenkezője akkor...akkor is el lehet, csak akkor nem lesz annyira kellemes kirucanás.

Első lányunkkal bárhova, bármikor elmehettünk, ha akatunk, a hugival a legközelebbi kisboltba is többször megfontolom, hogy bevállaljam-e a vásárlást :)

2014. márc. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Mi pont 4 hónaposan vittük a fiunkat egy wellness hétvégére. Nagyon jó volt! Picit fürdött, evett, aludt! :)

Mondjuk külföldre nem mernék elindulni!

2014. márc. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 aHermann ***** válasza:

Szia!

Ahogy írták babafüggő. Nálunk nagyon különböző volt a két gyerkőc 4 hónaposan. A fiunkkal bevállaltam volna, a lányunknál már nem annyira. Ő gyakorlatilag egész nap rajtam volt, ennyire igényelte a testi közelséget.

A fiad viszont már várja a nyarat. Szerintem keresnék egy olyan szállást, ahol az esetleges visszamondással (ha nagyon nem vállalnátok az utat) se vesztitek el az előleget, hanem áttehetitek az időpontot.

Olyan szállást nézz, ahol van kert, szabadtér, hogy a kicsi is kint lehessen ha jó az idő, mert a friss levegő jobban lemeríti, és a nagy is le tudja magát kötni (pl. játszótér, kinti gyerekmedence).

A kicsinek a napirend a fontos, és az anya közelsége a fontos, ahogy írtad.

Nézegess körül szállásilag, mert még sok helyen van előfoglalási kedvezmény, a részleteket meg megérdeklődöd. Foglalni most érdemes, mert hamar betelnek a jó helyek, visszamondani (feltételeket megnézni) később is lehet.

2014. márc. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3 hónapos volt,mikor Balcsira mentünk egy hétre.Semmi gond nem volt.
2014. márc. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Babeli Zurzavar ***** válasza:

en akkor is mennek ha a manom nagyon nyugos tipus lenne, ha masert nem is de a nagyobb miatt mindenkepp! es biztos beszereznek egy ilyet:

www.babazunk.hu/hordozas/rugalmas-kendo-kotesi-technikak/3-furdos-kendo

2014. márc. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Menjetek nyugodtan szerintem! Belföldön, egy hétvégére, de még több napra is, én simán elmennék babával, főleg ha nem túl hosszú az út. Ahogy a többiek is mondják, neki az a lényeg, hogy vele legyél, végülis mindegy hogy hol. És hát a nagynak is jár a nyaralás, nem lenne neki jó, ha folyton otthon kellene ülnie a pici miatt. Pláne, hogy várja és számít is a nyaralásra.

Nem mondom, hogy neked pihentető lesz, de otthon sem lenne másként, akkor meg...?

Menjetek, nem lesz semmi gond!

2014. márc. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Baba és állatbarát szállás kell, mert a kutyánk is jönne :D
2014. márc. 13. 16:36
 10/18 anonim ***** válasza:
A nagyfiam miatt gondolkodás nélkül mennék. Neki kell az, hogy ne boruljon fel az élete a tesó érkezésével. Persze, felkészíteném, hogy nem lesz ugyanolyan , mint azelőtt. A picinek úgyis be kell illeszkednie a család életébe.
2014. márc. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!