Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjam meg, hogy babám...

Hogyan oldjam meg, hogy babám kint is aludjon ordítás nélkül?

Figyelt kérdés
Babám 10-15 perc után ordít,sír a kocsiban. Azelőtt 5 perc után bealudt,de mostanában már nem. Muszáj kivenni a kocsiból, ha visszateszem akkor elkezdi előlről. Mit csináljak?
2014. márc. 13. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős? Lehet, hogy meg kellene kicsit emelni a kocsit, mert unatkozik, mivel nem lát ki.
2014. márc. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

- Vegyél baba kocsira ilyen rácsíptethető logó játékot.

- Emeld meg kicsit a háttámlát hogy kilásson, mert lehet unatkozik.

- Próbálj alvásidőben elindulni vele.Indulás előtt etesd, itasd..stb.

2014. márc. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
4 hónapos, van játék neki felakasztva a kocsira, meg lehet emelni már neki a kocsit? de akkor ülne már és még nem tud.
2014. márc. 13. 13:10
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Nincs köztes fokozat a babakocsin? Ez lesz a baj, egy 4 hónapos már szeret nézelődni, így aztán fekve unatkozik.
2014. márc. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Te látod/érzed, hogy mennyire tartja magát stabilan, én 4 hónaposan tettem át mózeskosárból a sportrészbe, pont amiatt hogy kilásson, de akkor még vízszintesben volt teljesen (de így is jobban kilátott belőle). De pár héttel később már kicsit döntve is mentünk néha.


Esetleg, most hogy itt a jó idő kipróbálhatod néha a hordozást is, bár altatáshoz az hosszútávon nem épp ideális :)


vagy amiket 2-es javasolt, azok is segíthetnek.

2014. márc. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
sok baba unja a kocsit amig nem lát ki, aztán idövel megszokják.
2014. márc. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi 5 hósak vagyunk és kb 2 hete ugyan ez a helyzet. Mi megemeltük neki a kocsit ugy is sír de nem mindig . én a melegre gondoltam , mert mikor hideg volt egyből bealudt.

Most tud nézelődni és nem mindig sír, ha elalszik elfektetem a támlát. ugy ül a kocsiban mintha a hordozóban lenne.

2014. márc. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megrpóbálom majd megemelni a támlát, de nem nagyon tartom jó ötletnek. Remélemmost ki fogunk tudni menni,mert nagyon jó idő van kint.
2014. márc. 13. 14:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Tuti az a baja h nem lát ki. Nálunk is ugyanez volt. 4 hónaposan már nem aludt, azóta is csak 15 perceket aztán végig nézelődik. Én is úgy voltam vele h mivel még nem tud ülni ezért nem tettem át móziból sportrészre, hane egy merev párnával kitámasztom a hátát. Puha is, kényelmes is, nincs derékszögben sem.
2014. márc. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Voltunk ki, egy fél órán keresztül nézelődött (hol a fákat, hol az eget vagy a játékot a kocsiján), aztán bealudt. Nem volt hosszú alvás,max fél óra,de nem sírt. A támlát nem mertem feljebb állítani.
2014. márc. 13. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!