Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Május elején születő babát jó...

Május elején születő babát jó ha egy hosszú ujjú bodyban, meg hozzá való pántos rugiban, és kispulcsiban hozom haza?

Figyelt kérdés
Persze a hordozóban betakarjuk pléddel, azt nem tudom harisnya szükséges lesz-e a rugi alá?!
2014. márc. 14. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem body, vastagabb (plüss, polár) rugi + vastagabb pokróc (vagy vékonyabb, attól függően, hogy akkor milyen időjárás lesz) gondolom kocsival mentek haza, így a babahordozó autósülésben ez praktikusabb cucc, szerintem.


bár tavaly pont májusban elég hüvi volt, szerintem idén nem lesz hideg a tavasz vége, nem hinném, hogy harisnya is kellene. (főleg hogy utálják az újszülöttek az öltöztetést, és nem is könnyű őket öltöztetni, nyeklenek csuklanak) :)

2014. márc. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Május az még messze van. Ki tudja, milyen idő lesz akkor. :) Lehet hogy egy kis pulcsi nem lesz elég, kelleni fog a kocsikabát. Ez olyan távoli még. Lehet 15 fok, de lehet 25 is... Készíts össze több verziót, vékonyabbat, vastagabbat, és azt viteted be, amelyikre az időjárás függvényében szükséged lesz. :)
2014. márc. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem április végén született a fiam és május 1.én jöhettünk haza a kórházból,egy kis hosszúújjú bodyban volt+kis kardigán+kis lábas nadrág+vastagabb pulcsi+kis takaró+sapka.
2014. márc. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!