Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnapra tudnátok családi...

Holnapra tudnátok családi programot ajánlani egy másfél évessel egy férjjel és egy pocaklakóval?

Figyelt kérdés

Kirándulásra gondolok, Pest, Pest környéke is jó.

Köszi


2014. márc. 14. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

a pocaklakónak oly mindegy, hogy mit csináltok szerintem :D viszont ha már a végén jársz, gondolom nagyon nagy távot már nem igen teszel meg szívesen és talán a wc is akadály.

1,5 éves meg gondolom nem igen szereti a nagy tömeget, mert a felkapottabb helyeken holnap biztos az lesz.

így én maradnék valami nyugis programnál, pl. egy jó máltai játszótér vagy dunaparton kavics dobálás, margitszigeten egy séta vagy csúszdapark a hajógyárin. kopaszi gát. bár ott is tömeg szokott lenni szombaton, viszont van wc meg játszótér :D

2014. márc. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%

A "pocaklakót" minek emlegetni???

Az nem lát úgyse semmit.

2014. márc. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első simán eltalálta, hogy minek emlegetni, 8. hónapot kezdtem, WC!!! pad!!! de persze nem voltam egyértelmű:-)

Köszi, jókat írtál, ezek közül tudunk választani majd.

Jó 7végét!

2014. márc. 14. 15:32
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

2. vagyok

Kirándulást írtál, az erdőben meg bárhol pisilhetsz, nem kell wc, sár sincs, le tudsz ülni.

Én tavaly 8 hónaposan ősszel még kerékpárral mentem az erdőbe gombázni.

Nem beteg vagy, max. mindent lassabb tempóban csinálsz.

2014. márc. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Jaj,utolsó, rossz napod van vagy mi?!


Én Szentendrét javaslom, jó éttermek, szép a sétány, hangulatos, nagyon közel van Pesthez, van minden, ami egy kismamának szükséges lehet. :) Mi nagyon szeretjük.

2014. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Veresegyháza medve farm

Budakeszi Vadaspark

János hegy Libegő, kisvasút

Állatkert

Margit sziget

2014. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!