Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor keztetek? Fogtok el...

Ti mikor keztetek? Fogtok el kezdeni vásárolni a babátoknak? Mennyi idősen?

Figyelt kérdés
Szépen apránként szeretnénk majd bevásárolni, mert közben házat is veszünk, aztán ne mindent egyszerre kelljen. De nem tudom mikor merhet az ember elkezdeni vásárolni.
2014. márc. 14. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én lehet le leszek pontozva de nem érdekel. 9 éve várunk a mi kis csodánkra és remélem már nem kell sokat várni rá. Már majdnem minden megvan. Mi sem tudnánk egyszerre megvenni mindent. Nekünk ugyan van házunk de hitel van rajta ami nem kevés + mellett rezsi meg a többi. Én nem vagyok babonás ilyen szempontból. Egyébként egyik barátnőm is bőven a babó előtt megvett szinte minden és nagyon jól tett mert mikor terhes lett a férje elvesztett a munkáját és nem tudták volna megvenni a baba cuccokat.
2014. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 16 hetesen kezdtem.
2014. márc. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb 25 hetesen kezdtem, de nagy része már megvolt a nagytesótól. Most vagyok 32 hetes, az ágynemű kivételével minden megvan (a huzat is, csak a paplan hiányzik). Már a kórházi csomagom is készen van, sok problémám van a terhességgel kapcsolatban, ha futni kell akkor ne kelljen kapkodni (előző terhességnél így jártam, bent fogtak a kórházban és még papucsom, váltóbugyim sem volt, a férjem csak másnap tudott bejönni)
2014. márc. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem kezdtem korán, 30 hetes körül voltam, mikor már vásárolgattunk. 35 hetesen volt meg mindenünk. Majd 36 hetesen váratlanul meghalt a teljesen egészséges baba (köldökzsinór miatt).

Tehát sajnos bármeddig is húzod, baj mindig történhet!

2014. márc. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom kedves utolsó :( Első nektek pedig hajrá :) Igazából nekünk szerencsénk volt, eldöntöttük,h próbálkozunk és 3.hónapban össze is jött, így mi előre még semmit se vettünk, nem is gondolkoztunk még, kellemes meglepetés volt :)

Én igaz csak a turiba szaladtam be a múltkor és voltak bodyk, kb 150Ft volt db-ja, abból vettem párat, de még mást nem mertem, meg párom azt mondta minek még. Igazából nem tudjuk,h lány vagy fiú, fehéreket és mintásakat vettem. Holnap leszek kerek 15hetes.

2014. márc. 17. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!