Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti beültök a homokozóba...

Ti beültök a homokozóba játszanii?

Figyelt kérdés

Kislányom 1éves beültem hozzá a homokozóba játszani, mackó nadrágba. Pár anyuka le is nézett miatta.vélemény?

Találkoztatok már irigyekkel akik nem adták oda még megnézni se a játékot? Lányom odament egy banyához csúnyán nézett,majd kinézte a gyerek a labdát és inkább összepakolt. Komolyan egy 1évestől mit lehet sajnálni?


2014. márc. 14. 22:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Igen, felénk minden anyuka együtt homokozik a gyerekkel, megosztjuk a játékokat, rá szoktuk írni a nevüket a játékokra és hazamenetelkor mindenki összeszedi a játékait.

Merre laktok?

2014. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én nem ülök be, de csak mert babát várok és elég könnyen felfázok. Így max. csak guggolok. :)Irigyekkel sem találkoztam még, pedig a kisfiam (14 hónapos) elvette múltkor egy nagyobb kisfiútól a játékait, de az anyukája jó fej volt.:)
2014. márc. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom is 1 éves, bár még nem homokoztunk, de hamarosan fogunk, és bizony együtt fogunk. :D Az égvilágon minden játékában részt veszek, együtt sírunk-együtt nevetünk, hogy megismerjem a gondolkodását, az erősségeit, gyengeségeit, stb. Ebben a korban szerintem ez a normális, erre lehet majd építkezni. :) És így valószínűleg nem érzem majd úgy, hogy lemaradtam valami fontosról, így a homokozóban még mellette ülök, de a kellő időben el tudom majd engedni a kezét. :)
2014. márc. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy lenéztek? Beszóltak neked? Vagy csak feltételezed, hogy gondoltak valamit? Nálunk egyébként nem szokás az irigykedés, és az 1-2 évesével mindenki beül a homokozóba, a nagyobbakkal már nyilván ritkábban.
2014. márc. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

1kerben lakunk.


Én is babát várok 13hós a lányom, nekem ég 7hét van.


Beszólás- nem értem h miért kell mackóba jönni játszóra. volt a hölgy mondata. Van terhes gatyám de biztos nem abba megyek a gyerek után,mert már jár csúszik mászik.

2014. márc. 14. 22:28
 6/18 anonim ***** válasza:
Naná, hogy ott ülök mellette! :) Most élem újra vele a gyerekkorom. Bár kicsit másképp, mivel fiaim vannak így várat, autópályát, garázst építünk, ásunk. Én is négykézláb csúszok-mászok a homokban és nem nagyon érdekel mit gondolnak rólam. Szerencsére még irigyekkel nem találkoztam, a legtöbb anyuka ott csücsül a homokozó szélén és részt vesz a gyerkőce alkotásában. A játékok általában meg vannak jelölve és nem történt még olyan, hogy egy anyuka nem adta volna oda a sajátjukat, vagy szóvá tette. Max. egyik-másik gyerek volt irigy, de ez szerintem természetes, hiszen gyerekek és a szülők mindig igyekeztek megoldani a problémát.
2014. márc. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudnád milyen letört vagyok amikor a gyerekeim megunják a homokozást!! :D Én 1000-el építek, ások,teszek-veszek, gazolok..stb..ők meg hintázni akarnak, vagy labdázni!!!Én meg még maradnék..de hát nem lehet! :D

Mindig macinaciban, és agyon hordott cuccokban megyek játszótérre, akár csak a gyerekeim..azt lehet koszolni, és nem bálba van az ember nem??Abszolút nem érdekel ki néz le..a legfontosabb hogy mi jól érezzük magunkat..és mi jól érezzük magunkat! :D Sőt, még a kedves félseggel a padon ülő kiöltözött anyukák gyerekei is velünk játszanak sokszor, mert jó móka.Ők tudják..egy csomó jó mókából kimaradnak, mert karót nyeltek...

2014. márc. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

enyém 4 éves múlt, most már sokszor nem igényli, hogy mellette üljek, ugye ő már nem csak lapátol a vakvilágba mint régen, hanem remekműveket próbál építeni. de azért beülök ha szívesen veszi :) én szeretek vele homokozni, tök jó várakat építünk, ha apa ráér, akkor meg mindhárman túrjuk a homokot :D

nálunk is vannak olyan anyukák akik inkább a padon beszélgetnek, de semmi rossz indulat nincs bennük sem, talán még örülnek is, hogy ha olyan van akkor ott vagyunk, szólunk (pl. ha egy kisgyerek dobálja a homokot, én megkérem, nem szerénykedem ilyen szempontból).


azzal meg, hogy ha valaki nem ad oda valamit azzal ne foglalkozz. lehet egyébként oka van rá, enyémnek is van 1-2 olyan játéka amit nem szívesen adunk kölcsön mert könnyen tönkremegy, de mivel kedvenc, vinni kell. mondjuk nem is pakoljuk ki, az ilyeneket ha már nem játszik velük akkor elteszem. de ha undok is, ne foglalkozz vele, most már tudod, hogy legközelebb labdát is vigyetek :)

2014. márc. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

köszönöm. csak azért szarul esik hogy a lányom odamegy tök nagy vigyorral hogy ismerkedne aztán pofára esik. mindegy ez van.... de azért én se hagytam szó nélkül a labdás vénasszony mondtam is fenhangon -ne is törödj vele lányom vannak még ennél bunkóbb emberek is.

lásd tegnap a buszon is - átadja nekem egy bácsi a helyét azt bepofátlankodik egy másik... de mindegy ha neki igy jó ám legyen. ez már egy új kérdést vonna maga után hogy átadják e terheseknek a helyet a buszon vagy sem?.de sok ember inkább önző... mindegy köszönöm.

:) szép napot jó játékot a játszón :)

2014. márc. 15. 08:07
 10/18 anonim ***** válasza:

Hasonlóképpen mint első válaszoló. De melegítőben sose megyek ki a házból. Más kérdés, hogy terhes vagy, akkor meg az embernek nincs annyi cucca, meg a lényeg, hogy kényelmes legyen. De én akkor is mindig farmerban játszótereztem.

Ha az 1. kerületben laktok, akkor meg az egy másik világ. Ott az átl. életkor simán 60+ év. Én imádom, de nem kisgyerekkel. Hová jártok játszóterezni?

2014. márc. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!