Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miből iszik 1 év körüli babátok?

Miből iszik 1 év körüli babátok?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 hét múlva 1 éves. Hónapok óta kínálom Mam itatóval de nem hajlandó inni belőle. Csak a sima Mam anticolicos cumisból hajlandó inni 2-es cumival. Mivel próbálkozzak? Valami csöpögés mentes érdekelne mert az egész lakást össze vizezi-teázza. A ti babátok miből iszik?
2014. márc. 15. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam iszik-e szívószállal pohárból és mikor láttam hogy nagyon szereti elmentem és vettem egy szívószálas kulacsot ami nem csöpöt. Azóta szuper minden mert a keze ügyében van, ha szomjas iszik és borongathatja :)

[link]

ez az igaz 18 hó van ráírva de 13 hónaposan már ivott belőle.

2014. márc. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam az már a kezdetektől fogva simán pohárból ivott. Mivel a kórházban megmutatták, h az újszülött kis babák már tudnak pohárból inni. Így otthon én is ezt alkalmaztam és így nem is volt gondunk semmiféle átszoktatással. Egyik ismerősömnek a kislánya idősebb (2,5 éves) de még cumisüvegből iszik. Azért nem adják a poharat a kezébe mert "jajjj a nyakába folyik", de másképp nem fogja megtanulni...
2014. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

MAM pohárból, aminek ilyen csőre van: [link]

A kerek alakú itatós egyik gyereknek se jött be.

2014. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is rengeteg fajta márkás és nem márkás itatópoharunk van, egyikből sem iszik. Sima, régifajta kávéspohárból, aminek a "szája" kifelé görbül. Most 1,5 éves, talán ebből iszik a legtöbbet, néha Kubu-s palackból. Ezek nem csöpögésmentesek, tehát ha nem víz van a Kubu-s palackban nem adom oda neki, felügyelettel ihat, mert utána ragad az egész lakás. Bár általában az én gyümölcsteámból iszik, amiben nincs cukor. A csöpögésmentes poharak nálunk mind csöpögnek (nem tudom, hogy a gyártók kipróbálják-e mielőtt ráírják a csomagolásra).
2014. márc. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jana kisuveges babavizet issza ügyesen. Persze ezt nem egyedül még. Itatopoharbol, cumisuvegbol nem.iszik.
2014. márc. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!