Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszásra jár valaki?

Babaúszásra jár valaki?

Figyelt kérdés
Mikor kezdtétek? Szeretitek? Hova jártok? Mennyibe kerül? Volt, hogy valami fertőzést ott szedett össze a baba?

2014. márc. 15. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:

3 hónaposan kezdtük, most 5,5 hónaposak vagyunk, nagyon tetszik neki, heti 1 alkalom. 5 alkalmas bérlet 11000 először, utána 13000 Ft. www.arielbabauszas.hu

Fertőzést még nem szedtünk össze, nagyon tisztán tartják, a medence vize is nagyon jó, valami speckó módon tisztítják, nem klórral. Ahogy kihozzuk a vízből a babákat, mindegyiknek megnézik a pelusát, ha volt kaki, akkor megnézik, hogy került-e a vízbe szennyeződés (valami mérő segítségével).

2014. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pont ezt a helyet ajánlotta más is, de ez nekünk nagyon messze van sajnos. (13 kerületben lakunk)
2014. márc. 15. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi most fogjuk kezdeni, 8 hóaposan (várom,hogy megérkezzen az úszópelus amit rendeltem)


[link] ide jövünk a Hermina útra (14. kerület)


Az első alkalom 4800 Ft pelus nélkül, ha kéred a kisnadrágot is akkor 8500Ft


Az 5 alkalmas bérlet 21000 Ft


Én mosható úszópelust viszek,ez a legpraktikusabb és nem kell hússzor bebugyolálni a gyereket,hogy ne történjen baleset. Ez a linkje, hátha érdekel: [link]


Csupa jót hallani erről az uszodáról, ezért választottam.

2014. márc. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia

mi Újpsten lakunk,az nem esik messze a XIII.-tól.most nyilt meg itt az uszoda-és pont tegnap dobták be a szórólapot-ill az aquaworld-ben is van.annak az árát nem tudom,de a Halassyban 10-e körül van 4-vagy 5 alkalom.nézz utána.most még nem voltam,de régen a kisfiammal-3hónaptól jártunk.kilóhoz-és 3hónapos korhoz kötik.igazolás kell,fertőzés nem volt-de mi abbahagytuk,mert sirdogált-és mindig elaludt odafelé-aztán evés idő volt-az ott nem akartam-macera volt-de azért nem beszéllek le.szerintem egy próbát megér

2014. márc. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok! 3-as amit mondasz úszi nagyon közel van hozzánk nem is tudtam, hogy van ott uszi. De nagyon drága sajnos, de azért majd megnézem.
2014. márc. 16. 18:13
 6/8 anonim ***** válasza:
szivesen.sajnos eldobtam a szórólapt-mert nagyon drágának találtam a kb 2500/alkalmat.biztos máshol is ilyen összeg-de ez szerintem is sok.nem tudom pontosan,csak kb ennyi volt.az aquawordben meg még húzósabb...
2014. márc. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2500-3000Ft /alaklom szerintem a reális. Legalább is mi ilyen összegben keresünk, mert ennél többet nem tudunk kifizetni, de a babámnak meg nagy szüksége lenne rá. Jó lenne ha ezt is felírhatná orvos vagy legalább valami kedvezményt igényelhetnének akinek szükségük van rá.
2014. márc. 17. 07:37
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor mégis nézd meg a Halassy o.uszit itt Újpesten.
2014. márc. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!