Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elronthatja a gyomrat a...

Noisy23 kérdése:

Elronthatja a gyomrat a formulatejjel?

Figyelt kérdés
Van egy 3honapos kisfiam es az anyatej mellett adok neki formulatejet is. aptamillal kezdtuk de egy alkalommal surgosen kellett es nem volt a boltban ezert vettunk mast. ezt hasznaltuk 2alkalommal aztan vettunk ujra aptamilt. most kihanyja szinte az egeszet es sokat sir a hasfajas miatt. mit ajalotok? elmulik vagy vigyuk el dokihoz?lehet szo allergiarol?
2014. márc. 16. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
huh ezt igy nehez megmondani. Kiutesei vannak? A masik formulatejet birta, avval nem volt hasonlo gond? Nekem mind a ket picimnel ki kellett egesziteni az anyatejet, sajnos nem volt eleg. Az idosebbik lanyom aptamilt hasznaltunk, o eleg hasfajos volt, sok volt vele a gond, akkor nem gondoltam lehet h a forumal nem jo. Mi Infacolt adtunk neki eves elott az segitett. A masodik babonal S-26 gold-ot hasznalunk es neki nincs tole baja. Sot azt vettem eszre sokkal jobban oldodik vizben.
2014. márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kiutese nincs. az aptamiltol nem volt gond amikor elkezdtuk neki adni.ez nemreg volt amikor csak atmenetileg hasznaltunk egy masik fajtat, most anyatejet is kap de csak keveset,sajna nincs mar valami sok meg aptamilt megint.ma eves utan (tapszer) nagyon sokat hanyt es eleg sokaig tartott mire abbahagyta... kezdo anyuka tapasztalat nelkul... :-/
2014. márc. 16. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!