Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babával 500km-es...

4 hónapos babával 500km-es út? Van valakinek tapasztalata ilyen téren?

Figyelt kérdés
Férjem szeretne menni a tesójához aki majdnem 500km-re lakik tőlünk. Autóval mennénk.Én nagyon félek elindulni. Utazott már valaki ennyi sokat ilyen kis babával?
2014. márc. 16. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Világutazók vagyunk, mi mindig megyünk. Szóval, igen!

Most jártunk Cubában. A következő úticél Gaborone.

Nagy távolság. 5 hónapos lányommal megyünk.

2014. márc. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen utaztunk...alvásidőbe indultunk és az út nagy részét végig aludta. A gondok csak akkor kezdődtek amikor már nem aludta végig az utat és még lefoglalni se igazán lehetett.... egy örökké valóságnak tűnt mire oda értünk.

Ha nagyon nem akarsz menni akkor maradj otthon a babával.

2014. márc. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, 1500km -15 orát autokáztunk az 5 honaposommal.. elindultunk este 7 kor másnap délelött megérkeztünk.
2014. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Babi Mami ***** válasza:

Meg csak harom honaposom van, de nem indulok es nem indulnek.

Szerintem Neked kell erezned, hogy jo otlet-e.


Velemenyem szerint 3-4-5 honapos babaknak nincs szuksege utazasra a vilag korul, ez a szulokrol szpl csak.. Holott az elso par honapnak szorosan a csaladrol kell csak szolnia..

2014. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ez egy életforma:-)!
2014. márc. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3 hónapos volt a fiam karácsonykor. Párom szülei kb 300 km-re laknak tőlünk, de nem volt gond az úton. Megálltunk közben kétszer, hogy tudjon szopni a fiam, de az út nagyrészét végigaludta.

Szerintem az 500 km nem olyan veszélyes, de persze nem minden gyerek egyforma. Van, akit jobban megvisel az utazás.

2014. márc. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Babi Mami ***** válasza:

Elfogadom, hogy nalatok ez eletforma, a valaszom nem ellened szolt - ha felreertheto voltam akkor bocsanatot kerek.

Csak en annyira nehezen indulok el es mar szegyenlem kicsit hogy 100 km-t nem vallalok be...

2014. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!