Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám 1.5-2 óránként...

3 hónapos babám 1.5-2 óránként szopizik! Éjjel így eszik 22, 01,4,6 óra! Ismerősöm szerint már átkellene aludnia az éjszakát legalábbis nem ennyiszer kellene kelnie. Szerinte nem elég tápláló a tejem!?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Félig igaza lehet az ismerősödnek. Még nem kell átaludnia az éjszakát, de tényleg sokat eszik. Igaza lehet, hogy nem elég tápláló. Vagy esetleg nem szopizik egyszerre sokat. Szoktad mérni?

2009. dec. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi,nekem fél éves volt,mire 3 azaz 3 óránként evett,addig 1, másfél óra:( De éjjel szerencsére nem,csak 2x:) Mai napig nem aludta át az éjszakát és már 13 hós..
2009. dec. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8 hós koráig ezt csinálta a lányom is, most 1 éves és éjjel 2-3-szor kel szopcsizni...
2009. dec. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 9,5 hónapos, elejétől fogva 2-3-szor kelt, mióta jön a foga (4 hónapja) akár 5-ször is felkel, de 4 a minimum. Sztem nincs köze ahhoz hogy tápláló-e a tejed.
2009. dec. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem kéne még átaludnia az éjszakát, de ennyi szopi valóban kicsit soknak tűnik. Ennyi idősen az én babám általában 1 max két alkalommal ébredt. Próbáltad már este mindkét mellből megszoptatni, lehet, h akkor tovább bírná.
2009. dec. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lehet baj a tejeddel. Kakil, pisil rendesen? Mert akkor jó a tejed...

Inkább ő így igényli és kész. Minden baba más. Van, aki egyszer sem kel fel, van, aki 5-ször.

Azt érdemes lenne tudni, hogy eszik-e eleget, nem alszik-e be szopizás közben 5 perc után stb stb. Mert ha igen, talán túl gyorsan megéhezik. De az is lehet, hogy csak a megszokás miatt kel ilyen sokszor. Ha bírod erővel, akkor nyugi, majd javul a helyzet idővel!

2009. dec. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 hónaposan az én babám 2x ébredt enni és nappal 3 óránként evett de szerintem még nem gáz ha többször eszik.
2009. dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!