Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves anyukák! Másfél éves...

Kedves anyukák! Másfél éves fiammal alig lehet bírni, olyan akaratos. Ha nem adok oda neki valamit (ami ált. Veszélyes), akkor megy a hiszti, de nagyon. Nálatok volt hasonló? Most már mindig ez lesz?

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:

HA nem neveled a gyereket, akkor igen.


Ha valami veszélyes, akkor hoisztozhet a gyerek, épeszü ember nem adja oda neki. Ha hisztizik, akkor hisztizzen!!!


Ugyanis ha hisztivel eléri, hogy az legyen, amit ö akar, akkor logikus, hogy nem hagyja abba.

2014. márc. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

tölem aztán a gyerek 3 orát is hisztizhet...immunis vagyok már rá.

akkor sem lesz az, amit ö akar, pláne ha a mosoport akarja nyalogatni.

2014. márc. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt, és sajnos még van is. Az elején kellett volna sokkal határozottabbnak lennünk vele is és a nagyszülőkkel is. Most sokkal könnyebb dolgunk lenne. (4 éves).
2014. márc. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kisfiam 15 hónapos, ő is próbálkozik a hisztivel. Ha valami veszélyes, nem adom oda neki. Olyankor lefekszik a földre és hisztizik, én meg mondom is neki, hogy hisztizzen nyugodtan. Ha valamit nem szabad, akkor nem szabad... Sokmindent megengedek neki, de amit nem, abból soha nem engedek. MOndjuk nem szokott sokáig hisztizni, mert kezdi megtanulni, hogy nincs értelme. Tesómék elcseszték a gyerekeket, mert nem következetesek velük. SZerintem ez a kulcsa az egésznek, hogy ha valamit nem engedsz neki, akkor azt soha ne engedd, ha valamit pedig megengedsz, akkor az ne tiltsd máskor sem. A legrosszabb szerintem, hogy valamit egyszer szabad, másszor nem, mert akkor a gyerek összezavarodik.
2014. márc. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!