Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 2éves.4hete kapott...

Kisfiam 2éves.4hete kapott augmentint. Utána jöttek ki neki piros pött yök a karján, lábán. Most kap még probiotikumot, immunotrofinát. Meg kapott fenistil cseppet. Lehet tejallergia?

Figyelt kérdés
Mert ma kapott husilevest,tettem bele levesgyöngyöt,de megint pöttyös.Vagy lehet attól is kijön,hogy bevan takarva alvásnál,és leizzadt??Remélem nem tejallergia!
2014. márc. 17. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem meg a gyógyszerre allergiás, nem vitted vissza orvoshoz?
2014. márc. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De igen,múlt héten.Akkor kapott fenistil cseppeket is.De mondta ,hogy csak ezen a héten kaphat tejterméket,de tejet még ne.Szépen el is múlt neki.De előbb néztem a kis karját ,mert alszik,és megint pöttyös.De lehet ahogy izzadt ,az miatt?Már nem tudom,mert egyik gyerkőcömnél se volt ilyen.Lehet visszaviszem és nézze meg megint.
2014. márc. 17. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!