Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos baba nem akar aludni?

4 hónapos baba nem akar aludni?

Figyelt kérdés
Ma alig aludt valamit. Délelőtt 9 körül egy fél órát, kint a kocsiban is max annyit, és azóta semmit, max 10 percet az ölemben, mihelyt letettem azonnal felkelt. Ásít és dörzsöli a szemét de nem akar aludni. Normális ez? Amúgy sem nagy alvó nappal, etetések között is max 45 percet ha alszik, de a mai túl tesz mindenen.
2014. márc. 17. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáltad már, hogy mellé bújsz? Nem kell csinálni semmit, csak mellette lenni. Mikor az enyémmel már nem tudok mit csinálni, kiságyban kiüvöltötte magát, a nagyágyban mellé fekszek és fél percen belül alszik.
2014. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

normális, tuti valami front van.

az én babám is 4 hónapos, ma ő sem akart aludni nap közben (ő sem nagy alvó, de délelőtt azért szokott), most végigordította a sétát is, haza kellett jönnünk.


A szomszéd kissrác is tiszta nyűg volt, meg a tesója is (bár ő nagyobb)

2014. márc. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak attól félek,hogy túlpörög és este sem fog elaludni csak ordítani.
2014. márc. 17. 17:51
 4/5 anonim ***** válasza:
front van meg ettől a hülye széltől az enyémeik is tiszta zizik(4 éves,14 hós)Ilyenkor extra esetben én is azt mondom,bújjatok össze és aludjatok együtt,hidd el nem fog hozzászokni és nem fogod ezzel elkapatni!
2014. márc. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
fél 8kor elaludt, egy párszor felsírt, most úgy alszik mint a bunda. Persze a fürdés kimaradt,mert nem bírta már :)
2014. márc. 17. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!