Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem korai ha 4,5 hónaposan...

Nem korai ha 4,5 hónaposan már ül? Hiába döntöm vissza, egyértelműen ülni akar (? )

Figyelt kérdés
Kapaszkodva rajtam feláll, azt sem erőltetem, sőt igyekszem meggátolni. Viszont át még nem fordult hasról hátra.
2014. márc. 18. 07:59
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
De gond. Az enyém is fel akar ülni, húzza fel magát, de azért nincs olyan hasizma, hogy ez sikerüljön. Nem tudom mit értesz ülés alatt, meg felállás alatt. Erre kíváncsi lennék.
2014. márc. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt jelenti, hogy döntve a karomba veszem, ő meg felhúzza magát és ül.
2014. márc. 18. 08:02
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Amit a baba magától csinál, az sosem gond. Visszatartani nem kell.
2014. márc. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Csak nem szeretném ha később ebből gondja lenne

Nem verseny ez...

2014. márc. 18. 08:05
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Minden baba felhúzza magát ennyi idősen, de pár másodpercnél tovább nem szabad hagyni. Ez még nem ülés (majd ha magától kiül mászásból, esetleg kúszásból, az lesz ülés), a gerincét nagyon terheli. A felállást el sem tudom képzelni egy 4,5 hónaposnál, az iszonyúan korai lenne.
2014. márc. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
amit ő akar az nem gond erőltetni nem szabad. az is elképzelhető hogy korán fogja meg tanulni hogy hogyan kell felülni enyém is korán 5hónaposan már magától fel ült.
2014. márc. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit nem eroltetsz az jo... Az enyem 4 honaposan az agyban ucsorgott,5 honaposan rugozott ahogy fogtuk a kezet 7 hosan kapaszkodott mindenbe es ment 9 hosan futva bontotta le a karacsonyfankat... 1 evesen kismotort kapott

3-3es fel evesen meg nem gyoztem gyogytornaztatni... Beszedindito tornara hordani (nekunk maszas kimaradt igY a csecsemoreflexeit nem gyurte le mindet aztan hordtuk a bhrg-hez tornazni...)

2014. márc. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%

A Vida Ági és sok más babákkal foglalkozó oldalak szerint, baj.

Nekem 5,5 hónapos,3,5 hónapos kora óta felhúzza magát.

Szoktam hagyni egy kis időre, hiszen ez babatorna gyakorlat is.

Akkor kell visszafektetni, mikor görbül a háta, azaz elfárad. Ameddig szép egyenesen tartja magát, addig nincs gond.

Az, hogy feláll azt kicsit korainak látom, mert a kis gerince egész biztosan nem bírja el a súlyát. Az ülés/etleg kitámasztva, azzal nem lesz semmi baj!

2014. márc. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ez még nem ülés, az én lányom fekvő helyzetben sima hasizomból akart felülni, de persze ez nem sikerült. Igazi felülés majd 7 hósan volt.
2014. márc. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 18. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!