Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket adnátok 14hónapos...

Melyiket adnátok 14hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés
tej vagy tejital? és miért ez miért az? véleményekre vagyok kíváncsi.

2014. márc. 18. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:

A 14 hónapos KISGYEREK lányomnak tejet adnék, de székrekedéses lesz tőle így még tápszert kap, hol 2-est, hol 3-ast, attól függ, mikor melyiket kapom akciósan.

A tejital nagyon drága, azt nem veszek sosem.

2014. márc. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13 honapos mult a lanyom, a tapszert 10 honapos koraban kezdte elutasitani. Egyszeruen nem kellett neki. Probaltam a tejet az se kellett neki. Beprobalkoztam a tejitallal a mai napig csak ezt hajlando meginni. Milupa vaniliasat veszek neki 1200g kerul 3000Ft-ba, nem gondolom h draga! Foleg nem a gyereken sprolok. Azt adom neki amelyiket szereti es elfogadja. O csak a tejitalt fogadja el, majd ha idovel valtozik akkor valtunk. /
2014. márc. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én bolti tehéntejet adok a fiamnak 15 hónapos kora óta. Előtte tápszert ivott, pótlásképp az anyatej mellé. Amikor 16 hónaposan abbahagyta a szopit, szép lassan, fokozatosan elkezdtem reggelente szoktatni a tejhez. Amikor megivott reggel egy teljes adagot, akkor kezdtem adni neki este is. Szereti. Reggelente van, hogy Nesquik-eset kap.

Tejitallal nem próbálkoztam.

2014. márc. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én tejet adtam, de egy idő után elkezdett nagyon sokat betegeskedni (nem komoly, nátha és köhögés, de szinte folyamatosan). Olvastam, hogy ennek lehet oka a tej. Gondoltam egy próbát megér, és elkezdtem tejitalt adni. Azóta eltelt 3 hónap és nem volt beteg, úgyhogy mi maradunk még egy darabig a tejitalnál. Nekem bőven megér 3-4 ezer forintot (1200 g tejital), hogy ne legyen beteg a gyerek.
2014. márc. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat. még nem tudom eldönteni hogy majd mit adjak neki. még egy kicsit odébb van 3hónap de már ezen gondolkodok. igaz kapja most még a tápszer és olyat kap amit 1éves kora után is felírhat a doki de nem tudom el dönteni hogy melyik lenne jobb. kezd egyre kevesebb tápszert elfogadni azért is gondoltam hogy váltani kellene.
2014. márc. 18. 12:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Off:

Hol veszitek a Milupa 1200grammos tápszert olyan olcsón??

Mert én legkevesebb 4200Ft-ért láttam eddig.


Kérdező, melyik az a tápszer amit 1 éves kor után is fel lehet íratni, mennyibe kerül és hány grammos?

A mi dokink már csak a Sinlacot hajlandó felírni, azt is szájhúzogatva. Ezek szerint van tápszerre támogatás 1 éves kor felett is?

Jó lenne, mert a lányom ekcémás lesz a sima tejtől.

2014. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tiszaújváros, tescoban van egy gyógyszertár 1200g a milupa vaníliás és a sima tejital is 3000Ft körül van.
2014. márc. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6-os nekünk búkos volt a kislányom így speciális tápszert kapja amúgy Humana baby fit plus 500gr és receptre 629ft recept nélkül 1299ft
2014. márc. 19. 07:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha valóban fontos a gyereked, akkor nézd meg ezt: https://www.youtube.com/watch?v=0iBhFwhuMrk
2014. ápr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!