Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyet hány éves kórtól vennéte...

Ilyet hány éves kórtól vennétek gyerekednek?

Figyelt kérdés

[link]


tudom hogy oda van írva. de arra vagyok kíváncsi hogy volt e valaki aki előbb vette meg és tudta e használni a gyereked?



2014. márc. 18. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Erre ha már tud menni simán rá tud ülni.

Amire figyelni kell, hogy ami nem márkás könnyen feldöl, hátra esik vele a gyerek.


Lányaimnak nincsen, és kiráz a hideg ha másoknál meglátom és a lányok ráülnek. Még a 3,5 éves lányom is sokszor akkorát esik róla, a kicsi meg mindig. Eddig szerencsénk volt nem volt asztal vagy más kiálló a közelben.

2014. márc. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1,5 évesen volt amikor megvettük,imádta.
2014. márc. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*éves
2014. márc. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Jégtánc ***** válasza:
1-2éves kora közt használta,piros szamarunk volt ilyenben.Nem igazán esett le róla.Nem érdekli most már így elpakoltuk.
2014. márc. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1,5 évesen kapta, azóta is szereti (21 hónapos most), esni nagyon ritkán esik le róla vagy vele, de akkor sincs semmi. Feláll és újra ráül.
2014. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy éves szülinapjára kapott ilyet a méretében. 17 hónapos, még mindig nagyon szereti.
2014. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint érdemes lenne neki 1éves szülinapjára venni? erre gondoltam mert nagyon szeret ugrálni rajtunk és jó formán mindenen :)
2014. márc. 18. 13:38
 8/8 anonim ***** válasza:

1 évesnek lehet venni ilyet! Én a nagyobbikat hordtam fejlesztő tornára, ott már 11 hónaposan ráültették a Rody Cavallino csacsira. Persze felügyelettel!

Az kisebbik gyerekem most 20 hónapos, ő is egy éves kora óta szívesen lovagol rajta, pár hónapja már egyedül is.

Nyugodtan vegyétek meg, sikere lesz, abban biztos vagyok!

Még az 5 évesem is ráül néha. :)

2014. márc. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!