Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kakil ilyen nehezen a...

Miért kakil ilyen nehezen a 3.5 hetes kisbabám?

Figyelt kérdés
anyatejes baba, van amikor 3 kakis pelus is van egymás után, máskor meg 4-5 óráig is szenved mire kakilni tud, puki az távozik tőle, esetleg én vigyek be valamit az étrendembe amivel tudok rajta segíteni
2014. márc. 19. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A lábacskáit ha megtornáztatod, (a térdét hasához szorítva, válotogatva a jobb- és bal lábat , aztán egyszerre mind a kettőt a hashoz) azzal sokat segítesz neki!
2014. márc. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

már mindent megpróbáltam: torna masszírozás

nem először fordul elő

2014. márc. 19. 09:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális, azt nem is írtam! Ne aggódj van, hogy 1 hétig nem kakilnak az anyatejes babák! Majd befog állni! Az sincs kizárva, hogy hasfájós lesz! Addig örülj, míg pukizik. Ha nem fog, akkor fog fájni a pocakja!!:-)

Elvileg azt mondják, ne egyél illetve mellőzd az olyan ételeket amik puffasztanak. (Karalábé,retek, káposzta)

Nézd meg, hogy van e olyan étel amit minden nap fogyasztast/vagy ital. Azt hagyjd el pár napig! Ha megszűnik az erőlködés neki, akkor attól volt!

2014. márc. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!