Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lány nevet választanáto...

Milyen lány nevet választanátok a Keller vezetéknév mellé?

Figyelt kérdés
Elvileg kisfiú lesz, ez esetben Tamás. Ha viszont meglepetés lesz és mégis kislány, akkor tanácstalan vagyok. Van ötletetek, ami passzol a vezetéknévhez?
2014. márc. 19. 09:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Vivien, Noémi, Alexa, Bettina.
2014. márc. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Annamária

Annabella

2014. márc. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 ivilicious ***** válasza:
Korina, Kamilla, Kittina, Blanka, Bíborka, Boglárka
2014. márc. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ágnes, Tamara, Sára, Anna, Ágota, Adél
2014. márc. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A Blanka nekem is tetszik, a Bogi is, de Boglárka nem. A Bogi magában is adható lenne, de nem akarok eleve becézett nevet adni neki. Gondolkoztam még a Jankán és a Berillen is, de túl extravagánsnak tűnnek. Lehet, hogy a németes vezetéknév mellé valami hasonló keresztnév illene. Szerintetek?
2014. márc. 19. 11:30
 6/20 A kérdező kommentje:
A Noémi sem rossz, de a párom tesójának is így hívják a kislányát, az kilőve. Az Annabella is szép, bár inkább Annabell tetszene. A 4 magánhangzó nekem már soknak tűnik. Köszönöm az eddigi válaszokat, remélem lesz még ötlet.
2014. márc. 19. 11:33
 7/20 ivilicious ***** válasza:

Mire gondolsz?


Nekem Bársony vezetéknév mellé lesz Blanka Brigitta, ha lány, Brigitta a 2. nevem, és anyukám is Brigi, ha fiú, Kornél Krisztián, ezek lettek azok a nevek, amikben közösen megegyeztünk ,de nekem rengetek tetszik, és amint látod, a B és K betű fétisem..na meg az L is bejön :D

2014. márc. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 ivilicious ***** válasza:

A Kellerhez amúgy szerintem a Janka jobban illik, pedig önmagában a Berill jobban bejön.

Ha német eredetű..akkor mondjuk Frida?


Inez?

2014. márc. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es mióta írtad az Ágnest azóta ízlelgetem és egyre jobban tetszik:) Eddig eszembe sem jutott.
2014. márc. 19. 11:37
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen a Janka listás. Nem gondolkodtam 2 keresztnévben, de lehet úgy sem lenne rossz. Keller Janka Berill.
2014. márc. 19. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!